Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить
В интернет-магазине Sport-Time продаются оригинальные кроссовки для волейбола по низкой цене. последние мировые новости Последние новости Кыргызстана на сегодня. Самые последние и свежие новости Кыргызстана сегодня – репортажи на MANAS.
Відділ заочного та дистанційного навчання

Відділ заочного та дистанційного навчання Херсонського державного морського інституту заснований в 2004 році.

Підготовку студентів заочної форми навчання у ХДМІ проводять відповідно до закону України «Про вищу освіту», Положення "Про організацію навчального процесу у вищих навчальних закладах України" та “Положення про заочне навчання у ХДМІ”.

У 2009-2010 навчальному році на заочній формі навчання навчається 1249 чоловік. Понад 900 його випускників працюють в судових компаніях, галузевих підприємствах та співпрацюють з судноплавними і крюінговими компаніями різних країн.

До викладання фахових предметів залучаються діючі капітани далекого плавання, старші механіки та електромеханіки.

Навчальні заняття тісно пов’язані з реальними умовами роботи майбутніх фахiвцiв. Комп'ютери, моделююче обладнання i тренажери дозволяють розвивати практичні навички експлуатації, тим самим значно підвищують ефективність i якість навчального процесу.

Організація навчального процесу здійснюється навчальними підрозділами та кафедрами Херсонського державного морського інституту. Завідувач відділом - Лісовой Сергій Юрійович