Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

SKODA анонсувала оновлення KAROQ


Опубликованно 20.11.2021 08:10

SKODA анонсувала оновлення KAROQ

Літo зaкінчилoсь, a приємні врaжeння тривaють. Пoдбaй прo свій aвтoмoбіль з вигoдoю. З 16 вeрeсня дo 31 грудня 2021 рoку в дилeрській мeрeжі ŠKODA прoxoдить aкція нa oригінaльні зaпaсні чaстини ŠKODA, діють знижки дo 20%*. Зaвітaйтe дo oфіційниx дилeрів тa скoристaйтeсь знижкaми.

Знижки мoжнa oтримaти нa тaкі групи oригінaльниx зaпчaстин ŠKODA:

 • Oливa мoтoрнa

 • Фiльтр oливи двигунa

 • Рeмoнтний кoмплeкт ГРМ

 • Пoвітряні фільтри сaлoнa

 • Пoвітряні фільтри двигунa

 • Пaливні фільтри

 • Щітки склooчисникa

 • Гaльмівні кoлoдки

 • Гaльмівні диски

 • Свічки зaпaлювaння, свічки рoзжaрювaння

 • Рiдинa oxoлoджуючa (aнтифриз) (1,0л)

 • Рiдинa oxoлoджуючa (aнтифриз) (1.5л)

 • Рiдинa oxoлoджуючa (aнтифриз) (60,0л)

 • Рiдинa oxoлoджуючa (aнтифриз) (1,0л)

 • Рiдинa oxoлoджуючa (aнтифриз) (210,0л)

 • Сумiш прoтиoблiднювaльнa -70°C (1л)

 • Сумiш прoтиoблiднювaльнa -70°C (60л)

 • Сумiш прoтиoблiднювaльнa -70°C (200л)

 • Сумiш прoтиoблiднювaльнa -50°C (200л)

 • Сумiш прoтиoблiднювaльнa -21°C (3л)

 • Рiдинa oмивaчa склa кoнцeнтрaт -21°C (5л)

 • Рiдинa oмивaчa склa кoнцeнтрaт -50°C (1л)

 • Рiдинa oмивaчa склa кoнцeнтрaт -50°C (2л)

 • Носитель кoлeсa стaлeвий

 • Кoвпaк кoлeсa

Чекаємо получи вас в сертифікованих дилерських центрах ŠKODA!

З повним асортиментом та вартістю оригінальних запасних частин ŠKODA Ви можете ознайомитись у вашого сертифікованого дилера. Кількість товару обмежена.

Пропозиція діє в дилерській мережі «Єврокар» получи всій території України, окрім території вільної економічної зони Крим, а також получи тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей

*Знижки в розмірі по 20% від рекомендованої дистриб’ютором поточної роздрібної вартості оригінальних запасних частин ŠKODA, получи яку дилери можуть орієнтуватися подле формуванні власної роздрібної вартості исполнение) споживачів. Розмір знижки уточнюйте у Вашого сертифікованого дилера.

ТОВ «Автоцентр Київ» - офіційний дилерський база ТОВ «ЄВРОКАР», що працює получи и распишись ринку України під зареєстрованим торговим наслышан «1-й Автоцентр ŠKODA»  www.kievskoda.com 

ТОВ «ЄВРОКАР» - офіційний дистриб'ютор автомобілів ŠKODA в Україні http://www.skoda-auto.ua

ТОВ «Єврокар Сервіс» - офіційний постачальник запасних частин та аксесуарів ŠKODA в Україні. Товариство працює з квітня 2005 року та вникать до Групи компаній «Риф Холдинг», яка є одним з провідних операторів держи українському ринку. 

Товариство «Єврокар Сервіс» пропонує послуги сверх дилерську мережу ŠKODA, яка покриває усю територію України. ТОВ «Єврокар Сервіс» сертифіковане после міжнародними стандартами ISO 9001.

ПрАТ «Єврокар» вникать до Групи компаній «Коралловый остров Холдинг» і розташоване в Ужгородському районі Закарпатської обл. Місце во (избежание будівництва заводу «Єврокар» обумовлене географічним положенням: ця територія межує зі Словаччиною та Угорщиною. Будівництво заводу було розпочато 23 липня 2001 року. Загальний обсяг інвестицій у план «Єврокар» складає 250 млн. доларів США. ПрАТ «Єврокар» сертифіковане следовать міжнародними стандартами ISO 9001, OHSAS 18001.

ŠKODA випустила плохо попередні ескізи оновленого кросовера KAROQ. Макет компактного кросовера, вперше представленого чотири роки тому, отримала більш виразний проектирование та оновлену оптику. Його онлайн-презентація відбудеться 30 листопада.

Получи одному з двох ескізів оновленого ŠKODA KAROQ помітна збільшена шестикутна решітка радіатора з подвійними планками, під якою розташований огромный повітрозабірник. Фари загалом тонші, ніж у попередній версії, і доходять поперед решітки радіатора. Їхній динамічний вигляд підкреслюється оновленими денними ходовими вогнями, які тепер складаються з двох окремих елементів. Під ним знаходиться другий пачка освітлення протитуманних фар нежто в топовій комплектації окремий світлодіодний узел. Така конфігурація фар забезпечує у темряві характерний малюнок із чотирма джерелами світла.

Держи другому ескізі зображена змінена задня частина KAROQ. Сверху додаток до довшого заднього спойлера та візуально оновленого бампера задні ліхтарі тепер також мають новий, різко окреслений проектирование. Як і фари, вони були зменшені та підкреслюють ширину автомобіля, зберігаючи фірмову С-подібну форму та кристалічний проектирование ŠKODA.

Презентація ŠKODA KAROQ у 2017 році як молодшого брата KODIAQ показала, що ŠKODA зробила ще Вотан крок у реалізації своєї кампанії з розвитку SUV сегменту. Онлайн-прем'єра оновленого KAROQ відбудеться 30 листопада.

Більше інформації ради автомобілі ŠKODA: http://www.skoda-auto.ua/

Довідка: ТОВ «Автоцентр Київ» - офіційний дилерський учреждение ТОВ «ЄВРОКАР», що працює в ринку України під зареєстрованим торговим наслышан «1-й Автоцентр ŠKODA». ТОВ «ЄВРОКАР» - офіційний дистриб'ютор автомобілів ŠKODA в Україні http://www.skoda-auto.ua

З моменту своєї появи навесні 2017 року ŠKODA KAROQ зробив значний внесок в успіх чеського автовиробника. Поряд зі своїм «старшим братом» KODIAQ цей компактний кросовер завоював визнання численних клієнтів та автомобільних журналів по мнению всьому світу, зігравши ключову предназначение у розвитку бренду ŠKODA в останні роки. З 2017 року з виробничих ліній зійшло понад 500 тисяч автомобілів KAROQ. У 2020 році і в першій половині 2021 року це був найпопулярніший кросовер ŠKODA і друга вслед популярністю модель бренду після OCTAVIA. Оновлений ŠKODA KAROQ дебютує сверху презентації у діджитал-форматі 30 листопада.

Мартін Иоанн, Член Правління ŠKODA AUTO, відповідальний вслед продажі та исследование, зазначає: “Завдяки місткості та типовій на ŠKODA функціональності, KAROQ знайшов свою аудиторію. Це выше- найпопулярніший кросовер после результатами минулого та першої половини цього року, що демонструє його важливість у модельному ряді. Я переконаний, що ми продовжимо цю історію успіху з оновленим KAROQ та залучимо до самого бренду нових клієнтів”.

Представлений у 2017 році, ŠKODA KAROQ став другим кросовером ŠKODA, а прежде 2020 року бери кросовери вже припадало майже 40% світових продажів бренду. Вже півтора роки KAROQ утримує позицію найпопулярнішого кросовера ŠKODA та другої вслед популярністю моделі чеського автовиробника після OCTAVIA. З 2017 року з виробничих ліній зійшло понад 500 000 автомобілів KAROQ, і единовременно він доступний у 60 країнах світу. ŠKODA виробляє цю макет у Чехії та Словаччині, а також у Росії та Китаї.

Захопливий проектирование та типові переваги ŠKODA

Проектирование ŠKODA KAROQ побудований получи и распишись тих самих кристалічних елементах, динамічних формах та чітко окреслених лініях, що й ŠKODA KODIAQ. Він також продовжив традицію ŠKODA, згідно з якою назви моделей кросоверів починаються з літери K і закінчуються літерою Q. Його назва поносить від мови корінних жителів Аляски - Alutiiq. Компактні розміри роблять KAROQ ідеальним автомобілем угоду кому) міських умов, а работа бездоріжжя, високий кліренс та опціональна дефинитив повного приводу гарантують, що він чудово працюватиме і сверху більш складній місцевості. Завдяки винятковій місткості та великому багажному відділенню це ідеальний автомобіль ради сімей та клієнтів, орієнтованих бери якість життя. Опціональні задні сидіння VarioFlex – лише одна з багатьох функцій Simply Clever, які пропонуються исполнение) KAROQ. Він також гарантує чудову активну та пасивну безпеку, численні системи допомоги водієві, ще більший удобства та розширені можливості підключення.

Численні нагороди міжнародних автомобільних ЗМІ

Крім популярності у покупців, ŠKODA KAROQ високо оцінений міжнародною автомобільною пресою, оборона що свідчить безліч нагород, які він одержав з моменту свого дебюту у 2017 році. У перший рік продажів KAROQ одразу отримав нагороди найвідоміших автомобільних журналів Німеччини. "Auto Bild" нагородив його "Золотим рульовим колесом" як найкращий компактний кросовер, а "auto motor und sport" удостоїв його нагороди "AUTONIS" по (по грибы) найкращий дизайн. KAROQ також виграв первенство «Auto Trophy» від «Auto Zeitung» як найкращий імпортний кросовер у ціновій категорії поперед 25 000 євро у 2017, 2018 та 2019 роках. У 2018 році він виграв наименование кращого імпортного автомобіля серед компактних кросоверів та позашляховиків у номінації «Вибір читачів» від «auto motor und sport», завоював звання «Автомобіль року» у Чехії та Греції, «Кросовер року» у Болгарії та нагороду «The Fleet News Awards» у Великобританії. Німецький автомобільний толстяк "firmenauto" протягом трьох років, з 2019 вдоль 2021 рік, вручає ŠKODA KAROQ нагороду "Корпоративний автомобіль року" у категорії компактних позашляховиків та кросоверів. У 2021 році, окрім перемоги в номінації «Найкращий сімейний кросовер» у британському журналі «What Car?», KAROQ також отримав дві нагороди в Росії, мол журналом «Авторевю» він був названий «Автомобілем року» та «Найкращим компактним кросовером 4×4». В Україні у рік виходу нате ринок ŠKODA KAROQ також завоював звання "Автомобіль року" у номінації "Компактний кросовер".

Довідка: ТОВ «Автоцентр Київ» - офіційний дилерський фундамент ТОВ «ЄВРОКАР», що працює нате ринку України під зареєстрованим торговим наслышан «1-й Автоцентр ŠKODA». ТОВ «ЄВРОКАР» - офіційний дистриб'ютор автомобілів ŠKODA в Україні http://www.skoda-auto.uaКатегория: Авто

SKODA анонсувала оновлення KAROQ


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.