Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Клуб "Сніданок" відтворили в Торонто


Опубликованно 26.09.2018 10:20

Клуб

Гетті Зображень

Джессі Айзенберг, Крістіна Хендрікс і інші приєдналися Джейсон Рейтман для живого читання Клубу "Сніданок" на кінофестивалі в Торонто.

У всі тяжкі Аарон Пол і Великобританії Річард е Грант також взяла участь у триб'юті Джону Юзу підліткові класичні.

Моллі Рінгуолд, Еміліо Естевес і Джадд Нельсон знявся в 1985 оригінал, в якому розповів про п'ять старшокласників провести суботній під вартою.

Хьюз, який помер у 2009 році у віці 59, представляв його син Джеймс.

Рейтман, сам син директор мисливців за привидами Іван, познайомили його зі сцени, як "членом кумівство клуб". Гетті Зображень Компанія Shutterstock

Кульмінацією вечора увійшли відомі кулак салют Айзенберг відтворення Нельсона і Хендрікс наслідує, сцена, де Рінгуолд застосовується помада без допомоги рук.

Ночі в стилі Бугі, Принцеса-наречена і американський краси серед фільмів, отримати пряму лікуванні читайте на попередніх фестивалях.

Фільм Хьюза продовжує утримуватися в найдрібніших відносно 33 років, як свідчить недавня фотографія показує акторський склад нового Чудо-Жінка фільм відтворює його знакових плакат.

В #WonderWoman1984 литий платить данину #TheBreakfastClub в нові закулісні фото! Детальніше див. в УМК -Категория: Культура

Клуб "Сніданок" відтворили в Торонто


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.