Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Бос ІТВ захищає острів люблю за різноманітність


Опубликованно 25.09.2018 08:00

Бос ІТВ захищає острів люблю за різноманітність

ПА

Цифровий контролер ITV в захистив відсутність любові острова різноманітності тіла - описи показують, як "бажані".

Підлогу Мортімер виступив на Единбурзькому фестивалі телебачення і сказав, що виробники навмисно показав кинути тренування, щоб отримати тіла, які вони мають.

Він сказав, що вони "не виправдовуюся" про необхідність приведення привабливих людей на шоу.

"Є ще одна розмова з приводу дитячого ожиріння", - сказав він на панелі в четвер.

"Якщо ви хочете подивитися, як хлопці на Острові любові ви повинні відпрацювати".

"Я думаю, що на зображенні тіло, ми кинули дуже привабливі люди, це сексуальне шоу. ІТВ

"Це розваги на ITV2 і точно так само Голлівуд кидає певний тип, щоб отримати бомжі на сидіннях в театри чи інші шоу".

Він продовжив: "Для нас це дуже бажана програма для наших глядачів. [Це] ідеальний відпустку вони можуть лише прагнути.

"Це приходить тоді, коли люди готуються до свята, за тиждень в Магалуфе чи як там, і ми показуємо їм кращий приклад того, що вони могли б. Не Острів Любові є проблема різноманітності? Повинні любити острові оголошення операції будуть заборонені? ІТВ захищає любов на острові оголошень, як прибутку рости

"Ми кинули сексуальні люди, ми сексуальний канал. Ці люди, до речі, вони працюють досить складно. Є тренажерний зал, ми навчимо людей працювати".

Любов на острові виграв премію BAFTA в травні для кращої реальності і побудовані фактичні програми і остання серія розбила ITV2 весь час переглядати малюнки, запис.

Але шоу було розкритиковане за літо відсутність різноманітності тіла, а також відсутність різних національностей серед учасників, з Лі-Енн Пиннок від маленька серед тих, висловили заклопотаність.

Кінець на Твіттері @LittleMix

Кевін, ця глава телебаченню на ITV, сказав на дебатах різноманітності: "це був нескінченний, і я думаю, що у кожного краще виходить, і я думаю, що ми хороші.

"Я думаю, коли ми робимо це в наших силах, ви навіть не помітите. Звичайно, Х-Фактор, голос і все інше, вони неймовірно різноманітні і ніхто не говорить про них, будучи прикладом величезної різноманітності, тому що він такий плавний і природний." Единбурзький фестиваль телебачення

У п'ятницю один з учасників цього року, доктор Алекс Джордж, також був залучений в дебати різноманітності.

А та Е, лікар бере на себе скупилися на добрі ITV у Великобританії вранці в якості запрошеного редактора здоров'я і сказав, що це важливо для Острів Любові, щоб бути представником.

Здорово бути на Добрий ранок, Британія сьогодні, і раді оголосити, що я буду жителем ТБ доктор на шоу на наступному тижні!! Переконайтеся, що ви дивитеся кожен день з 6 ранку на @ІТВКатегория: Культура

Бос ІТВ захищає острів люблю за різноманітність


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.