Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Кірсті Янг-Айленд диски пустелі зламати


Опубликованно 25.09.2018 08:00

Кірсті Янг-Айленд диски пустелі зламати

Кірсті Янг-взяти кількість місяців безлюдному острові дисків, тому що у неї фіброміалгія, і Лорен Лаверн, щоб заповнити її.

Безлюдному острові дисків повернеться на Бі-бі-сі Радіо 4 на 16 вересня та молоді пройдуть перші два епізоди з корабельної аварії оперний співак Даніель де Ніс і нейрохірург Генрі Марш.

Лаверн відбудеться третій і далі епізод.

Чотири провідні провели шоу, оскільки він почав у 1942 році.

Фіброміалгія є хронічним захворюванням, яке викликає біль по всьому тілу і може викликати сильну втому. Леді Гага також має умова.

Кінець на Твіттері @laurenlaverne Як я навчилася жити в постійному болю Тай-чі рекомендовані для боротьби з фибромиалгии У мене такий же стан, як Леді Гага, фіброміалгія

Янг сказав: "відкинувши деякі з найбільш захоплюючих людей-це чудова робота - однак, мені доведеться зайняти деякий час далеко від безлюдному острові дисків, як я страждаю від форми фибромиалгии.

"Я хочу, щоб Лорен все найкраще, я знаю, що вона буде великий. І я дуже сподіваюся повернутися до хорошим здоров'ям і повернутися до роботи." Що таке фіброміалгія? Синдром фибромиалгии (ФМС)-це довгострокове стан, що викликає болі по всьому тілу Люди, які страждають від нього можуть також мати проблеми зі сном, підвищена чутливість до болю, стомлення і скутість м'язів Точні причини ще невідомі, хоча вона може бути викликана фізично та емоційно напружених подій В даний час немає ніякого лікування Для умови

Джерело: НГС

Лаверн буде продовжувати обслуговувати її щоденні ранкові шоу по 6 музиці.

Вона сказала, що це була "велика честь бути запропоновано покрити свою улюблену програму від імені одного з моїх героїв".

"В якості слухача в першу чергу я знаю, що особливе місце безлюдному острові дисків займає в серцях британської публіки. Так багато, що це пов'язано з теплотою, дотепністю і умінням пірлесс Кірсті Янг.

"Я бажаю Кірсті краще і зробимо все можливе, щоб піклуватися безлюдному острові дисків до її повернення."

Лаверн бере на себе 6 музичних шоу в січні 2019 року.Категория: Культура

Кірсті Янг-Айленд диски пустелі зламати


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.