Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Пайпер реагує на кислоти відпустити нападника


Опубликованно 25.09.2018 05:32

Пайпер реагує на кислоти відпустити нападника

Гетті Зображень

Модель і борець Кеті Пайпер сказала, що вона "намагається змиритися з рішенням", щоб звільнити її кислотою зловмисник після дев'яти років у в'язниці.

"Це дуже важкий час для мене", вона розповіла шанувальникам, сказавши, що це "щось мені потрібно займатися".

Стефан Сильвестр отримав довічне ув'язнення в 2009 році після кидка сірчаною кислотою в обличчя Пайпер за наказом її колишнього партнера.

Пайпер в даний час репетирував для серії цього року строго приходять танці.

Пишу в Twitter, 34-річний сказав, що вона відчував, що це було "важливо", щоб відправити їй повідомлення "Друзі, прихильники і послідовники".

Беручи участь в строго, вона пішла далі, їй дав "добро і позитив відволікає від свого минулого.

"У той час як там ніколи не гарний час, щоб почути цю новину, я радий, що це нове подорож, щоб зосередитися на", - написала вона.Хто в танцях 2018?

Сильвестр, зараз 30, було сказано в 2009 році він повинен служити як мінімум шість років, перш ніж він буде мати право на умовно-дострокове звільнення.

Його напад на Пайпер в березні 2008 року, проводиться на прохання її нав'язливою екс-бойфренд Деніел Лінч, залишив її калікою і постійних рубців. ПА

Резюме рішення комісії щодо дострокового звільнення сказав, що випадок Сильвестр розглядалася в усному слуханні і Пайпер було читати висловлювання людини в групі.

"Група повного обліку утримання цих заяви та підтверджуючих документів," своє резюме сказав.

Він сказав, що Сильвестр, який був 19 в момент нападу, "проявив співчуття до жертв і висловив каяття і сором за свої дії".

Він сказав, що йому вдалося уникнути анти-соціальну поведінку, перебуваючи під вартою, був "відновлений його відносини з сім'єю і "завершено відповідний злочин-цілеспрямовану роботу, щоб кинути виклик і змінити своє ставлення і мислення".Кислота може призвести до тюремного ув'язнення

Прес-секретар Міністерства юстиції запропонувало свої "щирі співчуття" з Пайпер, але що Сильвестр був запитання для комісії по УДО.

Сильвестр отримала право бути розглянутим для випуску у квітні 2014 року і був попередній відгук, що Комісія з УДО в 2015 році.

Лінч був поміщений у в'язницю за життя в 2009 році як мінімум 16 років для сексуальних домаганнях Пайпер і каже Сильвестр облити кислотою за неї.Категория: Культура

Пайпер реагує на кислоти відпустити нападника


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.