Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Паллетт залишає острів знаменитості в паніці


Опубликованно 23.09.2018 08:16

Паллетт залишає острів знаменитості в паніці

С4

Спірні Великий брат учасник, Роксанна Паллетт, знайшов себе знову в центрі уваги - після виходу острів знаменитості Беара Ґріллза.

Роксана була помічена виходить з шоу в першому епізоді неділю, який було знято в травні.

Вона запанікувала після багаття дим нагадав їй дитинство пожежа в будинку.

Колишній Эммердейл зірка нещодавно вибачився перед товаришем старшого брата сусід Райан Томас "погарячкувала" з ним грати бити її.

Після пробудження в ночі в паніці, Роксана сказав її товаришів по табору: 'дим, який ледь не убив свою сім'ю в пожежі, коли мені було 16, дим, запах повертає мене в той час. Гетті Зображень

Говорячи про Джеремі Вайна 5 канал ток-шоу в понеділок, Піт Вікса, який також брав участь у Celebrity острів, описаний Роксана як "цікавий персонаж", додавши, що її реакція на вогонь "був дуже емоційним для всіх, ми всі відчули страшний для неї".

В іншому ролику з Острів знаменитостей, Роксана сказала, що відчуває себе як "амазонський жінка", коли рубали ліс і "більше не хвилює, як вона виглядає або стан її волосся".

Однак інший учасник, актор Ерік Робертс - брат Джулії - явно скептично, а він її питає: "Ти хочеш сказати, що для нас або камера?"

Роксана також був помічений рятуючись від моря після того, як її ноги застрягли в рибальську мережу. ПА

Деякі фанати були в захваті від її поведінки.

Кінець на Твіттері @caitlin_8895

Але інші були більш доброзичливі.

Кінець на Твіттері @StevieGGs

Великий інцидент брата вона була замішана в останній місяць отримала понад 11 000 скарг у Ofcom. У підсумку вона залишає шоу.

Паллетт звернувся до негативної реакції вона отримала від громадськості і розповіла Джеремі Вайн шоу: "Я нікого не звинувачую, я все розумію, я розумію, що я емо і всі речі, люди телефонують мені, я. Роксана листя НБР будинок після помітність 11000 скарг за епізод " свв " 'пробивати' Паллетт виходить радіо-шоу на тлі пунш поспіль

"Мені потрібно краще себе і це дуже серйозна тема і те, що мені потрібно зосередитися на.

"Мені потрібно відновити мою кар'єру і моє особисте життя, це затьмарило всі і я ставлюся до цього масово серйозно".Категория: Культура

Паллетт залишає острів знаменитості в паніці


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.