Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Колін Нолан витягує з блудниць


Опубликованно 22.09.2018 02:50

Колін Нолан витягує з блудниць

Компанія Shutterstock

Колін Нолан витягнув з блудниць групи у четвер на екрані плюнув з Кім Вудберн.

У повідомленні, опублікованому на її офіційному акаунті в Twitter повідомила телеведуча ще був "дуже засмучений" про інцидент на минулого тижня.

Вудберн був запрошений на програму, щоб примирити з Ноланом після того, як вони вийшли на попередній серії Великий Брат.

Але Вудберн став плаксивою і помчав у сказі після зіткнення з групою.

Ofcom отримав понад 7000 скарг про цей епізод, у глядачів звинувачує Нолана та інших учасників знущань Вудберн. Авторське Право Зображення @NolanColeen @NolanColeen

Про це вранці у вівторок, Нолан пояснив: ""якби я міг повернутися назад у часі я хотів би змінити все це, це ніколи не означало бути так."

"Я, чесно кажучи, щиро думав, що [Кім] прийшов, щоб загладити свою провину,

"Я повинен сказати, що це був такий шок, дійсно шок для всіх нас. Я не хочу бачити нікого в тому, що багато горя, як вона була в кінці. Це була найгірша тиждень в моєму житті насправді".

Співачка і телеведуча стала емоційною, як Холлі Вілоубі, утішив її. Компанія Shutterstock

"Мені дуже шкода", - додав Нолан, "Я не знаю, що я зробив неправильно, я нічого не сказав,"

"Я сказав про дві речі в цьому інтерв'ю, тому що я знаю, що вона, як і я думав, що їй потрібно дійсно допомогти, і я відчуваю себе дуже винним перед нею."

Нолан пояснив, що є кампанії, щоб її звільнили з шоу, і що вона послана "огидно" повідомлення.

Твіт наступне оголошення Нолана в свій перший сольний тур, який почнеться в січні, що дозволить побачити її пішовши від розпусти групи до лютого.Категория: Культура

Колін Нолан витягує з блудниць


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.