Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Саксофоніст Джесс Гиллам вражає суп


Опубликованно 22.09.2018 01:20

Саксофоніст Джесс Гиллам вражає суп

Вона може бути 20 років, але саксофоніст Джесс Гиллам стала безперечною родзинкою Остання ніч Proms.

В блискітках, музикант дав бадьорий, ВДВ продуктивність Скарамуш Мійо, що приніс в Королівський Альберт-Хол на ноги.

Прийшло всього два роки після того, як вона пробилася у фінал Бі-бі-сі молодий музикант, і 12 місяців після її дебюту променадів.

Її соло було широке визнання глядачів і Prommers.

Кінець на Твіттері @jamesmosaicman1

Кінець на Твіттері @LeonAndJune

Кінець на Твіттері @thoroughlygood

Кінець на Твіттері @boozyfloozy21

Гільяма, хто ще навчався в Королівському Північному музичному коледжі, зізнався, що вона була нервовою, випередивши знаменитого минулої ночі, але був "більш спокійно, ніж у свій дебютний випускних вечорів у 2017 році.

"Минулого року був перший раз, коли я був на балу," вона сказала Радіо Бі-бі-сі 3. "Я ніколи не відчувала раніше. Це було досить... не переважною [але] я був здивований увагою аудиторії.

"Ви можете просто сказати, скільки весь зал любить музику".Квартал і місяць знак протесту

На відміну від інших солістка ніч - канадський баритон Джеральд Фінлі - вперше взяв участь у фестивалі в 1979 році, всього через кілька днів після того, як він прилетів до Великобританії, щоб вчитися в Королівському коледжі музики.

Він був запрошений в останню ніч, не підозрюючи про його ексцентричні звичаї і веселуна патріотизму.

"Це був величезний сюрприз", - нагадав він. "Я думав, 'це збирається бути такий весь час?'"

За його зовнішній вигляд, Фінлі виконали зворушливий монолог Роджерса і Хаммерстайна "Карусель", а також запальними піснями Чарльза Вільєрса Стенфорда на море, розширення традиційної тематики вчорашньої морський.

"Мій батько служив у канадському військово-морському флоті [так] і я був повністю зачарований зображень і музики", сказав він в люкс, який був частково натхненний подорожі сера Френсіса Дрейка. Остання ніч Proms: як це сталося 19 моментів сезону випускних вечорів 'Ми повинні робити дивні речі Пром' Суп Домашня сторінка

Солісти в останній вечір традиційно докладати зусилля з їх нарядами і в цьому році дует не були винятком.

Фінлей тримав його елегантні з чорним парчевий жилет з Ямайки-канадський дизайнер Джеймс Rhowan; в той час як Гиллам відправився за куртку забрызгало те, що здавалося розплавленою лавою.

Вони були затьмарила аудиторія в Королівському Альберт-холі (ще одна традиція), які носили корони, краватки, капелюхи-казанки і Союзу куртки прапор.

Значна частина аудиторії також несли прапори і берети відображення емблеми ЄС - на знак протесту проти впливу на квартал і місяць оркестрів, і став більш помітним на заході протягом останніх трьох років.

Кінець свободи пересування може зробити життя більш важкою і дорогою, для гастролюючих музикантів, протестуючих говорять.

Композитор Говард Гудалл сказав: "Ніхто не повинен бути здивований, що любителі музики хочуть висловити свою солідарність з професійними музикантами", і звільнений критиків, які говорили на мітингу було не місце в суп.

"Хоч хтось сказав, що музика і політика не повинні змішуватися і, що пишність Остання ніч Proms повинно бути "просто" концерт розкриває себе, я боюся, що йому не вистачає навіть елементарних знань музичної історії", - написав він на своєму сайті.

Тим не менш, провідник сер Ендрю Девіс закликав до єдності та порозуміння.

"Чому ви думаєте, що всі ми тут сьогодні ввечері?" сказав він з його витіювато оформлений подіум.

"Відповідь: чи є у нас слухачі або виконавці, ми знаємо, ми відчуваємо, ми вважаємо глибоко, що музика-це не просто розвага, а один з наймогутніших сил добра, які у нас є.

"Це змушує нас посміхатися, це змушує нас плакати, це наближає нас один до одного. Ми живемо в світі, який дуже часто здається, домінує відділу.

"У такі часи, музика надихає, втішає, зцілює і дає надію. Вона володіє силою об'єднувати нас в красі й духовній силі". Кріс Кристодулу

Нагляд за його 12-Вчора ввечері, сер Ендрю представив різноманітну програму, яка включала Берліоз, Х'юберт Паррі і традиційні виступи доброе старе час, Єрусалим і володарюй, Британія - хором хлопавки і рупора.

Аудиторія в Королівському Альберт-холі також приєдналися відвідувачі концертів по Великобританії спів військової пісні, в тому числі і Троянди Пікардії і зберегти домашній вогнище.

В Белфасті, обраної пісні був довгий шлях до Тіпперері, у виконанні "співаючих Буквоїд" Карл Макгукин, хто практикує закон, коли він не виступає з Ольстерским оркестром.

Інших майстрів з'являються на прогулянками в парку заходів, включених Ліза Стенсфілд, Гледіс Найт, Мідж юр і Софі Елліс Бекстор. Гетті Зображень

Ефектні вчора ввечері підійшов до кінця надзвичайно жаркий сезон випускних вечорів, які припадає 85 концертів всього за 60 днів.

Основні моменти включали перший в історії танго випускного вечора, жаркої ночі музики з Гавани, і Сер Андраш Шифф загадковим, виразним виконанням Баха Добре темперований клавір.

У фестивалі взяло участь понад 300 000 любителів симфонічної музики, з одним в п'ять закупівель на денні квитки за ?6.

Бі-бі-сі сказав 32,500 квитки були куплені в перший раз, трохи знизившись у порівнянні з минулим роком, з 12,000 до 18 років, участь у шоу.

У наступному році фестиваль знаменує собою важливу віху - 125-й випуск випускних вечорів. Прем'єра буде 19 липня 2019 року.Категория: Культура

Саксофоніст Джесс Гиллам вражає суп


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.