Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

- Як я повернувся з мертвих'


Опубликованно 03.06.2018 06:01

- Як я повернувся з мертвих'

Катрін Філіп

Уявіть собі, раптом знаходячи себе в світі, де ти не можеш говорити, рухатися і навіть дихати без сторонньої допомоги.

Ваше серце зупинилося по дорозі в лікарню, що означає, що ви коротко технічно помер, але вони зуміли зберегти вам життя.

Але тепер ви повинні якимось чином вижити, що буде далі - час "замкнених" всередині вашого власного тіла не відповідає.

Ваш знавіснілий сім'ї були попереджені, щоб підготуватися до похорону (ваш чоловік вирішує розкидаючи попіл в Кембриджі, місці, яке має особливі спогади для вас обох).

І ваші троє дітей повинні негайно прийняти життєво важливе лікування, щоб зупинити їх затримання однієї і тієї ж бактеріальної інфекції, яка намагається тебе вбити.

Тобто ситуація, яка спіткала вчений Ріке Шмідт Kjaergaard один день нового року - в мить ока", фраза, яка стала назвою її мемуари.5% шанс на виживання

"Це було протягом 12 годин після першого погане самопочуття, що я впала в кому", - говорить вона. "У мене була поліорганна недостатність, токсичний шок, сотні тромбів. Шанси були дуже, дуже бідні".

Насправді, їй дали лише 5% шансів на виживання бактеріальних менінгітів.

Вона впала в кому на 10 днів і передбачалося, що вона буде страждати пошкодження головного мозку.

Як вона почала виходити з коми, вона виявила, що усвідомлює, але не може використовувати її тіло - стан, відоме як синдром замкненого людини.

Ріке чоловік Петро був першим, щоб зрозуміти, що щось було не так небезпечно в цей день в 2013 році.

Вона скаржилася на відчуття холоду після сімейної прогулянки і злягла, але потім піднялася температура і почалася блювота.

Ріке Шмідт Kjaergaard

"Пітер зрозумів, що щось трапилося, перш ніж я зробив", вона говорить Бі-бі-сі. "Я просто намагаюся переконати, що це був просто грип".

Пітер додає, звертаючись до дружини: "Ви були в жодної позиції, щоб з'ясувати, як хворі ви були.

"Останнє, що ти сказав мені перед походом у комі був, пам'ятайте, щоб відмінити зустріч з масажистом.'"

Немає такого призначення - слова Ріке були ознакою її марення. Її температура підскочила від 35С до 42 градусів 15 хвилин.

Викликали лікаря і прописали ліки від грипу. На наступний ранок, Ріке не міг ходити і навіть сидіти. Інший ДП попрямував до їхнього дому.

"Якщо б це було 10 хвилин пізніше, ми б не сиділи тут сьогодні", - говорить Пітер. Все було чорне

По дорозі в лікарню, Ріке помер за 40 секунд.

"Це надовго", - говорить вона. "Я абсолютно не пам'ятаю цього. Вона вся чорна - це нічого не було".

"Вони говорили мені, що я повинна підготувати, щоб вимкнути її вентилятора і готуватися до похорону," Петро прямо говорить. "Всі думали, що це відбудеться".

Він з усмішкою додає: "але вона дуже вперта жінка. Не було ніякого способу, вона перестала чинити опір життя".

Назва книги має ще один сенс. У той час як вона страждала від замкнений-синдромі, вона може спілкуватися тільки на якийсь час моргати. Один ні, два - "так". 'Мій єдиний рятівний круг'

Приходячи в свідомість, всю серйозність ситуації Ріке прийшла до неї по шматочках, як кошмар головоломки.

"В той час, я став більш бадьорим і більш обізнані про те, що відбувається", - говорить вона. "Що я не міг рухатися і не міг говорити і змушений був спілкуватися миготінням. Це було жахливо бути замкненим у своєму тілі".

Петро зрозумів одного дня, що Ріке був моргнула, коли він запитав, чи може вона побачити його, і врешті-решт комісія була створена, щоб допомогти їй спілкуватися.

Він говорить: "Це було, коли ми зрозуміли, що вона була все ще там і відповідає. Знаючи, що ми не втратили її... це був один з найпрекрасніших моментів мого життя".

"Це було величезне полегшення, дізнавшись, що я міг спілкуватися", - додає вона. "Але в той же час це було так важко зробити це."

Ріке Шмідт Kjaergaard

Ріке каже, що все розмито в її пам'яті з того часу, але ясно одне.

"Єдине, що я пам'ятаю-це те, що мені потрібно було почути голос Петра, і бачитися з Петром", - говорить вона. "Коли я бачила або чула його голос, я була спокійна.

"Він був моїм єдиним рятівним колом".

Як на найбільший момент в її одужання, Ріке посміхається, як вона каже, було багато перемог", але каже: "для мене це, напевно, перше слово. Мої діти були там, Пітер був там. Це було просто неймовірно".

Слово вона вибрала, щоб сказати? "Дивно".

Він підвів її обставини, а також той факт, що, як вона каже - їй довелося заново вчитися всьому".

"Мені довелося вчитися дихати, ковтати, рухатися", - говорить вона. 'Жити, кожен день

І найважче? Ріке без коливань.

"Не будучи мамою і дружиною", - говорить вона. "Не будучи в змозі бути там для дітей або Пітер. Це було жахливо".

Але близько чотирьох місяців, коли вона пояснила медсестра, як вона відчувала, не обійняв своїх дітей так довго, як їй сказали, що вона могла привести їх у її ліжка.

"Я був на Місяці", - вона посміхається. "Вони просто стрибнули в".

"Дуже обережно", - посміхається Петро.

Вона пішла, щоб зробити майже повне одужання, хоча бувають і тривалі наслідки її хвороби - більшість пальців Ріке мають бути видалені після руйнування гангрена і вона майже осліпла на одне око.

Але вона-жінка, яка пережила найскладніші коефіцієнти. Прагне дати щось взамін, вона створила компанію під назвою Graphicure допомогти людям з хронічними захворюваннями контролювати свої медичні дані.

Вона також сподівається, що її книжка може стати цінним ресурсом, щоб допомогти іншим з locked-синдромом.

"Медичний персонал сказав, що вони були б дуже вдячні, якби я могла написати це, щоб допомогти пояснити і, щоб зробити речі краще."

Ріке каже, що вона знає тільки як великий дар, вона дана, і хоче, щоб усе цінують те, що мають.

"Я хочу повернути цю книгу", - говорить вона. "І просто жити, кожен день".

Мить ока опублікований видавництвом hodder & Стоутон.Категория: Здоровье

- Як я повернувся з мертвих'


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.