Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

'Потокові послуги дуже схожі'


Опубликованно 17.05.2018 07:25

'Потокові послуги дуже схожі'

Гетті Зображень

Виконавчий директор Apple музика Джиммі Йовин каже, потокові послуги дуже схожі - і треба урізноманітнювати, щоб вижити.

"Потокові сервіси всі зарядки $9.99 і кожен має одну і ту ж музику", - сказав він Бі-бі-сі.

"І це дуже приємно. Ви отримаєте все, що пісню, яку ви хочете, ви отримаєте свої плейлисти - але там повинно бути більше взаємодії між художником і глядачем.

"Рано чи пізно, щось має статися", - сказав він, вказуючи, що Apple музики хотілося більше оригінального Контенту.

"Нетфликс [це] витрачати $6 млрд (?4,2 млрд) на рік на оригінальний контент", - сказав Йовин. "Вони мають унікальний каталог і вони стягують вам $10.99."

На потокових сайтів, однак, "написи хочу мати таку ж музику".

Він сказав: "так є реальне рублів. Рано чи пізно що-небудь дасть". Потокове паливом музичної індустрії бум Як рок і реп об'єднані, щоб створити удари Доктор Дре робить рідкісне живий виступ у Лондоні

Компанія Apple добилася певних успіхів з ексклюзивами в минулому, забивши великі хіти з видом на Дрейка і блондинка Френка Оушена.

Але останнім часом відійшли від стратегії, вважаючи за краще вкладати в кіноконтенту, у тому числі серії автобази караоке, і б'ється 1 радіо станція, яка може похвалитися показами представлений Елтон Джон, Дрейк і Сент-Вінсент.

Агентство Reuters

Головний конкурент компанії, Spotify, має значною мірою уникнути ексклюзиви. Однак вона випустила перший в історії нова пісня" - до-і-найближчі естрадні співаки Ніна Несбітт, Шарлотта Лоуренс і Sahsa Слоун - на початку цього тижня, вказуючи амбіції, щоб стати віртуальним лейблом.

Йовин, які виробляли запису Брюса Спрінгстіна і U2 до підстави навушників Beats і приєднається до Apple, стверджує, що потокові сайти все ще занадто обмежені за своїми масштабами.

"Вони не достатньо як раз, коли ви йдете туди, і ви отримаєте музику. Вони повинні рухатися ви, несуть культуру в вас", - сказав він.

"Я не думаю, що які-небудь послуги. Вони повинні бути культурними ангари для людей, щоб піти, де художники спілкуються зі своєю аудиторією.

"Я дуже відданий цій".

Виконавчий виступав як США звукозаписних компаній показали свої доходи піднялися на 16,5% до $8.7 млрд. (?6,2 млрд) в 2017 році, з потокового внесли дві третини від загального обсягу.

Між тим, цифрові завантаження - відразу видно, як Спаситель індустрії - в даний час продаються на компакт-дисках та вінілі.

Компанія Apple раніше спростував чутки це "поетапне" в iTunes скачати магазин в наступному році, але Йовин розповів BBC, такий крок був неминучий.

Немає конкретного графіка, але він сказав: "Якщо я чесний, це коли люди перестануть купувати.

"Це дуже просто".

Йовин, виступаючи на Бі-бі-сі за кілька днів до "Уолл Стріт Джорнал" повідомив, що він хотів відсторонитися від повсякденного участі в потоковому бізнесу Apple і крок в ролі консультанта.

На 65-річний був у Великобританії, щоб просувати документальний фільм НВО/Нетфликс не Схилили голови, який розповідає паралельні історії про Йовин і хіп-хоп продюсер Доктор Дре, який став його партнером у розробці б'є електроніки.

Його сходження на вершину індустрії відображений в найдрібніших подробицях - з дня, коли він майже звільнили Брюса Спрінгстіна до полеміки, яку він топив випускати запису Тупака Шакура та Мерилін Менсон, глава музичної компанії interscope Records в 1990-х роках.

Йовин відображає деякі з тих, хто нижче спогади.

Коли Боно описує вас у фільмі, він каже: "у ньому є щось, що привертає до люті". Що ви думаєте про це?

Він правий! Я люблю гостре речі. Якщо в мене є вибір, я завжди буду схилятися в ту сторону. Це такий вираз чиєїсь сили і рішучість.

Я завжди шукаю музику, яка має певну кількість боротьби з соціальною несправедливістю, або голосно кричати, як Eminem.

Поворотний момент у вашій кар'єрі запису Народжений бігти - але це була важка робота, вірно?

Я прийшов з місця, де важку працю так: "вже п'ять годин, я звалювати звідси." Коли я познайомився з Брюсом Спрингстином, я подумав: "цей хлопець не зупиниться, поки це право? Якого біса це має відношення до чого-небудь?"

Так що в альбомі, є така річ про барабани. Я намагаюся отримати звук барабана, і він просто стоїть наді мною і каже, що слово "палка" знову і знову. І після того, що відчував, що за шість тижнів, я просто сказав: "я закінчив. Я не можу цього зробити більше".

Продюсер Брюс Джон Ландау умовив тебе залишитися. Чому він був такий переконливий?

Ландо подивився на мене і сказав: "почекай секунду. Я збираюся навчити вас дещо можна взяти з собою для іншої частини вашого життя. Це не про вас. Це про загальне благо альбому.

"Тепер іди туди і скажи, Брюс Спрінгстін ви збираєтеся підтримувати його в усьому, що він хоче, і стільки, скільки потрібно - і ви витягли великий урок."

Він вдарив мене в голові, як два на чотири. Я зрозумів, що кількість смиренням вона приймає [у хіт]. Так що я отримав мою роботу від Брюса Спрінгстіна, період.

Пізніше, ви взяли Спрінгстіна, бо ніч і дав Патті Сміт. Чому ви думаєте, що він буде працювати на ній?

Коли я почув ці слова - "тому що ніч належить любителів" - я сказав: "Вау, якщо співає Патті, що це буде звучати настільки потужним, з її точки зору. Дуже відрізняється, ніж якщо воно виходить від людини".

Звичайно, вона не хотіла робити це в самому початку. Спочатку вона пручалася. Але як ви бачите у фільмі, є прекрасний балет, який отримує це зробити.

Кінець посту Ютубі по pattismithVEVO

Ви були відомі для роботи рок-музикантів. Як ви в кінцевому підсумку підписання д-р Дре і Тупака з interscope?

Ці хлопці нагадали мені, що Мік Джаггер і Кіт Річардс. Вони лякають вас, але їх музика приваблює вас.

Коли ви підписали Дрі, ніхто не хотів слухати його платівки. Як його повернути?

Я грав [ні але] р Тханг на моєму радіо, і вони сказали: "Радіо ніколи не буде грати в цьому, МТВ не збирається його чіпати, він ніколи не грав у Європі, він ніколи не буде грати в Азії. Ніколи, ніколи, ніколи, ніколи". Вони думали, що я зійшов з розуму.

Так що я сказав моїм радіо хлопці: "зроби мені ласку, зроби мені одну хвилину змінити і [відправити на] 50 кращих [радіо ринках] в країні. Вони не можуть зупинити, тому що це оголошення".

Тепер, не кажіть, що доктор Дре на оголошення. Він нічого не говорив, це була просто музика - але всі раптом телефон почав вибухати. Тоді ми почали чисту версію і радіо, граючи його.

Гетті Зображень

Як ви в кінцевому підсумку, починаючи електронікою?

В ту хвилину я побачив Напстер, я зрозумів, що звукозаписна індустрія тости. Це безкоштовно, легко і просто розумніші, ніж те, як ми робимо речі.

Так я відчувала, що буде біда, і я шукав чим зайнятися. Потім я йду на пляж і Дре каже: "Ей, мужик, мій адвокат хоче, щоб я продала кросівки". Я сказав: "Дре, нікого не хвилює, що кросівки, які ви носите. Це не те, що тебе хвилює. Ти про аудіо. Люди будуть купувати аудіо ви рекомендуєте".

І я сказав: "до біса кросівки, робити ораторів."

Гетті Зображень

Але в підсумку замість того, щоб робити навушники...

Навушники виглядав медичного обладнання до ударів. Найпопулярніша компанія і кажу: "Ви можете спати з нашої навушники". Ми хотіли зробити навушники, які були захоплюючими. І ось чому я вважаю, що б'ється зміни в галузі.

Після того, як Apple купила б'ється, ти потрапив в потоковий бізнес. Як ви думаєте, художники отримують справедливу справу?

Митці заслуговують того, щоб отримувати зарплату, термін. І платять багато.

Те, що відбувається зараз, наскільки заплатили-для потокової передачі, це навіть краще для нових груп, чим це для каталогу. Нові групи будуть отримувати багато тяги, тому, що молоді люди знаходяться на потокове.

Де це стає складніше, взаємини митців з лейблом або видавця [і як розподіляються гроші].

Проблема художники не з потокових сервісів. Я буду стояти за все, від калькулятора на свої пальці.

Брюс Спрінгстін каже, що ключ до вашого успіху-це "колосальний відсутність страху". Як це так?

Ось основна тема документального фільму - направленню страх.

Коли я був дитиною, я боявся найбільше. Я був в районі, де тілесність була валюта і у мене був маленький хлопець. Я був в жаху від школи. У мене все ще є страх, але ти його канал і ви використовуєте його як супутній, а не зустрічний вітер.

Я маю на увазі, ти не повинен ходити той, хто має рушницю, націлене на вас. Це нерозумно. Але і звичайний, повсякденний страх, що ми всі маємо? Ви можете використовувати це, і це потужна, сильна річ.

Не Схилили голови-це дивитися на Netflix.Категория: Культура

'Потокові послуги дуже схожі'


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.