Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Нова дівчинка заявок 'гірко' прощай


Опубликованно 17.05.2018 07:15

Нова дівчинка заявок 'гірко' прощай

Гетті Зображень

Думаю в 2011 році. Вільям одружився з Кейт. Адель випустила 21. Ребекка Блек допоміг світі по-справжньому цінувати п'ятницю.

Але це був також рік одне нове ТВ-шоу, вразили уяву двадцять з чимось сусідів по будинку скрізь.

Зої Дешанель була ще їзда високо від успіху 500 днів літа - фільм, який став культовим хітом і зміцнив її як зірку - коли перший епізод новою дівчиною, прем'єра якого відбулася на каналі Fox.

У вівторок ввечері, шоу підійшло до кінця в США з двох частин фінал сьомого сезону.

"Я дуже пишаюся виконавши такий величезний обсяг телебаченню", - сказала Дешанель термін. "Але це було визначено час, щоб рухатися далі до інших речей.

"Це прикро, тому що я сумую всі мої друзі, і я любив усіх, з якими я працювала стільки-то".***Спойлери нижче***

Минулого тижня глядачі побачили Нік (Джек Джонсон), нарешті, пропоную героїня Дешанель Джесс.

Для двох частин фінал серії, шоу прокрутити до самого весілля.

У своєму вироку на фінал, "Ярмарок марнославства" писав: "враховуючи те, що письменники знали, що вони мали вісім повних епізодів, щоб обернути серії, це дивує, що більшість міні-сезон буде відданий нерозумно пригоди (Сісі блокується її дочка з садка!) тільки вичавлювати всі віхи на півгодини-довгим фіналом."

Але огляд Додано: "це щось на зразок допомоги для тих з нас, у дитини-важка фаза Instagram щоб побачити цих персонажів, яких 20 подвиги завжди здавалося, що телевізор-пожвавлюється версія нашого власного, продовжуючи залишатися веселим і люблячим, навіть коли у них іпотека і акції на лінії."

Грандіозний фінал шоу побачив Уїнстон напакостити - то він добре знає що робити в серії - на нік і Джесс.

Але не звичайна витівка. Це був один з найскладніших коли-небудь витівки зірвали шоу самопроголошеної витівка Сінатра.

Уїнстон провів останні епізоді упаковки Джесс і Нік в коробки і відправки їх фальшивий повідомлення про виселення, попередження, що пара вони, нарешті, були змушені покинути горище.

Тільки після того, як вони почали навантаження у вантажівку зробив Уїнстон показують, що він стояв за всім цим, і їм не довелося переїхати.

Кінець посту Ютуб Нова дівчина

Але нік і Джесс не повернутися на горище, навіть коли з'ясувалося, що вони можуть.

В їх головах, вони вже виїхали, так вони з'їхали, як планувалося. Це було прекрасне і зворушливе завершення серії, багато критики сказали.

"Якби ви опитали жодного з героїв, попросивши, якби Уїнстон міг зняти такий тонкий, вирішальний поворот, ніхто з них не міг би посперечатися на гроші в свою користь", - сказав IndieWire.

"Нова дівчина зробила неймовірне: вона закінчилася з родзинкою і було краще для нього. Браво, Жарт Сінатра. Браво".

На своєму піку, шоу регулярно тягнуть в більш ніж сім мільйонів глядачів у США.

У Великобританії, фінал серіалу вийде в ефір на Е4 вже в цьому році.

Озираючись на останнє шоу вже сім років, Гриф описав його як "низькі ставки, низькі концепції, досить епізодично - при збереженні рівня комедії, які все ж звернулися в міську, всезнайко, поп-культура-спритні типи.

"Нова дівчина нескінченно rewatchable - ідеально підходить для ледачих неділю вдень або влітку в п'ятницю, коли дуже жарко і ви вирішили, що ви вже достатньо поговорили протягом одного тижня.

"І Джесс там буде і Шмідт і Нік і Вінстон (особливо після того, як вони з'ясували, як написати його) і Сісі (особливо після того, як вони розібралися, як писати її) і ніколи не перестануть обробляти найменші речі в світі, як велику угоду."Категория: Культура

Нова дівчинка заявок 'гірко' прощай


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.