Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Євробачення: SuRie це затишшя перед бурею


Опубликованно 16.05.2018 16:59

Євробачення: SuRie це затишшя перед бурею

ЕПК

SuRie спокійно і склав про перспективу співає пісню у Великобританії, Шторм, навпаки, про... всього 200 мільйонів чоловік.

"Вона відчуває себе добре," вона говорить Бі-бі-сі Новини з посмішкою.

Може, її спокій пояснюється тим, що в суботу ввечері, вона насправді буде її третє поява на конкурсі "Євробачення".

Вона працювала з бельгійської претенденток на її попередніх виступів - як бек-вокалістка у 2015 році, і як музичний директор в минулому році.

Тому більш ніж хто-небудь 29-річний толком не знає, божевілля вона дозволила собі. Чому Австралія в Євробаченні Робити сумні пісні перемоги? Останні учасники з великої Британії дають поради SuRie

Гетті Зображень

"Це дуже різні роблю це для Великобританії", - говорить SuRie. "Це велика честь бути в цьому положенні.

"У мене було неймовірне час з бельгійської делегації - але у мене був бельгійський прапор мені в руки кожен раз і відчуваю себе трохи смішно.

"І тепер Юніон Джек, у моїй руці..."

Вона шукає правильні слова, перш ніж сказати: "я пишаюся. Я гордий Брит, і це відчуває себе дійсно добре, щоб робити це для Великобританії"."Євробачення" не на моєму радарі'

Класично навчений музикант, який має разючу фізична схожість з Енні Леннокс ("я - Вона-один з моїх героїв!"), пішов в Королівській Академії музики і почав давати концерти у пабах, 14.

SuRie винувато зізнається, що до неї до 2015 року поява на сцені Лоїк Ноті, вона ніколи не дивилася Євробачення.

"Він ніколи не був на моєму радарі", - пояснює вона. "Я не уникала його - я просто ніколи не дивився.

"Я взяв на гіг і вийшов в 2015 році і мій розум був підірваний. Мої очі відкрилися в цей неймовірний світ - всіх цих персонажів і все це кольори".

SuRie описує спостерігаємо, як у Відні в 2015 році і в Києві в минулому році - неймовірне живе шоу виробництво у масовому масштабі.

"Я думаю, що багато упереджень Євробачення і відчайдушний біт відпав", - зізнається вона.

Лью Келлі

Насправді, SuRie говорить загальне ставлення нашої країни до Євробачення можливо не полюбити нас наші європейські сусіди.

"Я ціную саркастичний гумор і коментарями Грема Нортона і (перед ним) Террі Воган, але я не знаю, якщо він завжди переводить добре до решти Європі", - говорить вона.

"Я думаю, вони думають, що ми висміюємо їх.

"Я обожнюю коменти - це весело, це чудово, це чудово - але, може бути, не кожен відчуває те ж саме."'Більше поваги'

SuRie (чиє повне ім'я Сюзанна Марі Корк) думає, що, можливо, прийшов час, щоб охопити особливості наших сусідів.

"Те, що ми говоримо-це схиблені іноді культурна традиція, яка, мабуть, заслуговує трохи більше свята і поваги", - говорить вона.

"Просто тому, що це трохи відрізняється від нашого стилю музики або жанру, хто сказав, що Грузія і Угорщина не можу цього зробити? І хто ми такі, щоб сказати, 'ну, ми не вважаємо, що так добре?'".

Вона може бути трохи не берете до уваги той момент, що ми всі повинні судити один одного пісень, але ми вас прощаю...П'ять найбільш різати Грема Нортона шпичок

"Навіть у 2015 році це вже схоже на консервну банку і струни, що з'єднує нас з деякими з цих країн", - коли Словенія лінії вирізати за результати. "Погана новина полягає в тому, що ви збираєтеся дивитися Албанії. Їй лише 17, тому, будь ласка, майте це на увазі. Де була її мати? Чому вона не втрутитися і сказати "ні"?" - від конкурсу 2009 року. "О, так ось де ми симулювати інтерес?" - на 2015 австрійських господарів. "Ми слов'янські дівчата ми знаємо, як використовувати наші чарівною красою, тепер струсніть, що ваша мама дала вам. Це по суті феміністський гімн" - на в'їзд на територію Польщі на 2014 рік, який показав доярки на сцені. "Маленьких дітей і домашніх тварин слід піти з кімнати. Ось Цезар, доводячи, що тільки тому, що ви можете зробити що-то, не означає, що ти повинен" - про закон Румунії 2013

SuRie говорить, що любить її штурмом пісню, тому що вона "цокає так багато ящиків для дуже багатьох людей".

І ви можете бачити чому. Ключова рядок приспіву, 'бурі не тривають вічно, назавжди, пам'ятаєш, може бути застосований до багатьох сценаріями.

"Я отримую повідомлення в соціальних мережах від людей у всьому світі, коментуючи, скільки треку звертається до них і допомагає їм з допомогою липкої частиною їх життя - і на щоденній основі дійсно рухає мною."

SuRie йдеться в посланні за гімн "обмін та розповсюдження великі надії - бо ми все потрібно небагато, що". Вона додає: "ми можемо говорити на національному і глобальному рівнях, але це наші особисті штормів, які нам потрібні."- Я не можу гарантувати, що це не буде нуль очок

Як вона думає, буде отримано інших 42 країн?

"Це так важко, щоб знати, як ми можемо зробити", - зізнається вона. "Я відчуваю, хороший трек, творча команда, що я відчуваю, що наш маленький міні-шоу трьох хвилин буде по-справжньому добрим і сильним.

"Але я все одно не можу гарантувати, що хтось підібрав телефон і голосують за неї. Тому я не можу сказати, що ми збираємося виграти, і я не можу сказати, що це не буде знову нуль очок."

Але вона приготувалася до йде внизу таблиці?

Кінець посту з YouTube на конкурсі "Євробачення"

"Я не думаю, що хто-небудь дійсно може повністю підготуватися до будь-виграш або програш," вона розмірковує. "Це не відчуваю себе відмінно... я не думаю, що хтось буде відчувати себе фантастично, щоб бути в нижньому положенні.

"Але в мене є дійсно гарне почуття. Просто ще раз скажу, що я не хочу, щоб встановити у себе на невдачу.

"Тому ми просто повинні бачити, що відбувається на ніч."

Щоб знайти останній учасник, який фінішував на лівій стороні столу, ви повинні повернутися до продуктивності блакитний в 2011 році.

Багато з недавніх попередників SuRie Євробачення прийшли з телевізійних талант-шоу фон - у тому числі в минулому році-Луси Джонс і 2008 Енді Абрахам, який і з'явився на Х-Фактор, а також 2016 Джо і Джейк, які були на голос.

Але SuRie каже, що такі речі "просто не моя сумка".

"У реаліті-шоу, що просто ніколи не зверталися", - говорить вона. "Я ніколи не був голодний слави чи шукав цю славу. І я відчуваю, що іноді ці телепередачі можуть катапультувати вас у цьому.

"Деякі люди можуть сказати, що "Євробачення" - це катапультувати мене в чомусь. Він не відчуває, як катапульта, але більше прогресії і ось чому я думаю, що це спокій - тому що він відчуває себе добре".

Ми знову повернулися до цього спокійно. Подивимося, чи буде 2018 буде ідеальний шторм SuRie.Категория: Культура

Євробачення: SuRie це затишшя перед бурею


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.