Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Одні з кращих бітів Грема Нортона


Опубликованно 16.05.2018 04:06

Одні з кращих бітів Грема Нортона

"Євробачення" просто не буде "Євробачення" без їдкого коментаря Грема Нортона.

Керуєте телевізор з коментарями на Бі-бі-сі, що він був незмінним з 2009 року, коли він зайняв у сера Террі Вогана, він був у прекрасній формі.

Але як його ніжно смикають на рахунок конкурсантів, Нортон теж були деякі сильні слова, щоб сказати про людину, який вторгся на сцену під час виступу учасника у КК SuRie.

Ось деякі з його кращих ліній від участі в конкурсі 2018.

Агентство Reuters

"Я даю йому місяць". - Його вердикт у відносини між Альфредом і Амайя, що представляє Іспанію з Кансьон ту. Дует, мабуть, всього пару за лічені місяці.

/Гетті

"Як ніби у них є машина часу і повернувся в 1978 році. Це як якась дитяча телеведучих трохи перехвилювалися на їх Різдвяну вечірку.... Відповіді на листівці, будь ласка. Я поняття не маю, що відбувається". - Провідний бентежить вступу Республіки Молдова, мій щасливий день DoReDos.

Агентство Reuters

"Це принесе чоловіка на роботу." - Коментар Нортона на чоловіка литовський учасник Ієва Zasimauskaite робить поява наприкінці її виступу.

Агентство Reuters

"Деякі люди люблять цю пісню. Я не зустрічав жодного з них, але ось що мені сказали." - На кістках, рівнодення, запис з Болгарії.

ЕПК

"Тепер він може піти і вибратися з цього наряду. Повинно бути, як жабник в штани - не дуже дихаюча тканина". - Коментуючи хід шивашки вибір з Австрії Сезар Семпсон.

Агентство Reuters

"Її весільну сукню буде справжнім розчаруванням після цього, чи не так? 'Це стара річ'". - Більше коментарів моди від Norton. На цей раз на красивих Естонії Еліна Нечаєва плаття, в якому зображення проектуються на неї в її оперному спектаклі.

/Гетті

"Вау. Ми повинні аплодувати використання вогнезахисних є лак для волосся. Це було вражаюче видовище". - Було багато волосся, і там було багато вогню, під час виступу на Кіпрі.

/Гетті

"Я не знаю, чому вони вторглися на сцену, але нас це не хвилює. Тому що ви ніколи не повинні спробувати і захопити чиюсь момент в центрі уваги, незалежно від того, як гідно вашої справи". - Вирок Нортона на того, хто схопив мікрофон від SuRie.Категория: Культура

Одні з кращих бітів Грема Нортона


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.