Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Топи альбом Radiohead графік інді


Опубликованно 16.05.2018 02:01

Топи альбом Radiohead графік інді

ЕПК

ОК комп'ютер перевипуск рэдайохэда був названий самим продаваним альбомом в незалежних музичних магазинах за останній рік, за офіційною версією.

Свої висновки приходять напередодні Дня музичного магазину 2018 році на 21 квітня, що сприяє місцевий, незалежний музичний рітейлерам спеціальні випуски.

Вініл склала 82% місцевих продажів магазину формату продовжує відступати.

Пробудження легкого відзначений новий тренд, стрибки з 53% протягом року.

Популярність 20-го ОК комп'ютера ювілейне перевидання приходить два десятиліття після того, як він очолив офіційні альбоми діаграми влітку 1997 року.

Це показало Ліфт, раніше не видавався трек від оригінальних сесій запису.

50-річчя видання "Бітлз" самотніх сердець сержанта Пеппера клуб Група закінчила посів друге місце - припускаючи, зворотності і спеціальних видань є рушійними силами для покупців.

Кінець посту Ютубі на Радиохед

Не було жінок-художників у ТОП-10.

Кортні Барнетт виявилася найпопулярнішою співачкою в минулому році, чий спільний альбом з Курт вайл, Лотта морські воші, фінішував 13-мТоп-10 найбільш продаваних незалежних музичних альбомів магазині за останній рік ОК комп'ютер - Радиохед Сержант Пеппера клуб самотніх сердець Група - Бітлз Розділити - Ед Ширан Американська мрія - РК-Звукова Лиходії - Куінс Кам'яного Століття Як Же Вийшло Так Темно - Королівська Кров Людини - ганчірку-н-'bone осіб Як Ти - Ліам Галлахер Кожна Долина - Служби Громадського Мовлення Хто побудував Місяць - Ноель Галлахер високий політ птаха

Однак, Ед Ширан графіку домінування в 2017 мав на увазі його альбом ? (поділ) вийшов, а третій-найкращий продавець у музичних магазинах, в той час як РК-Звукова ігрова критиками американської мрії і лиходіїв, з Квінса кам'яного століття, приземлився четверте і п'яте місце відповідно.

На діаграмі також йде деякий шлях до вирішення війна слів (і его) між братами Галлахер.

Фотозйомку

Дебютний сольний альбом Ліам, як ти прийшов у восьмому, продаватися краще, ніж третій його брат Ноеля пост-Оазис зусиль, хто побудував Місяць?, яка була 10-й.

Ліам також був номінований на премію "Бріт" в цьому році шорт-лист за кращий британський чоловік.

Ісландська значок Бьорк намітили як найбільш продаваним соло жіночий зірка, але її альбом Утопія досягнута лише 24-е місце в самому зубожілому продажів.

В іншому місці, класичних артистів і альбомів залишаються популярними серед незалежних звукозаписних віддані магазині.

Девід Боуї закріплені два місця в ТОП-40 С "Ханки Дорі" (17) і зліт і падіння Зіггі Стардаста (19), в той час як чутки Флітвуд Мак і темна сторона "Пінк Флойд" Місяця просто пропустили ТОП-20.Категория: Культура

Топи альбом Radiohead графік інді


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.