Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Климпуш-Цинцадзе пояснила, чим загрожує ПАРЄ повернення росіян


Опубликованно 16.05.2018 00:54

Климпуш-Цинцадзе пояснила, чим загрожує ПАРЄ повернення росіян

Безумовне й повне відновлення повноважень російської делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи фактично знищить її авторитет і негативно вплине на Раду Європи в цілому. Про це віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.

"Ми стурбовані спробами створити умови для повернення російської делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи. Україна не змириться з таким сценарієм ", – заявила Климпуш-Цинцадзе.

За її словами, відновлення участі делегації РФ у роботі ПАРЄ призведе до фактичного знищення авторитету Асамблеї, поставить під сумнів легітимність її резолюцій і рекомендацій, негативно вплине на діяльність всієї Ради Європи.

Нагадаємо, у вівторок, 23 січня ввечері у Страсбурзі пройшло перше засідання ad-hoc комітету ПАРЄ, де обговорювалися механізми повернення російської делегації.

У той же час, європейських політичних та експертних колах розуміють небезпека такого сценарію, тому, зокрема, понад 40 європейських експертів підтримали звернення до Ради Європи з вимогою не піддаватися на шантаж Росії.

"Сегодня" розібралася, хто і навіщо лобіює інтереси Москви в ПАРЄ.Категория: В мире

Климпуш-Цинцадзе пояснила, чим загрожує ПАРЄ повернення росіян


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.