Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Росія паралізувала рух фур на кордоні з Україною: з'явилися подробиці


Опубликованно 16.05.2018 00:54

Росія паралізувала рух фур на кордоні з Україною: з'явилися подробиці

Контрольні служби РФ в пункті пропуску для автомобільного сполучення "Нехотєєвка" продовжують блокувати пропуск вантажних автомобілів через російсько-український кордон. Про це повідомляє Держприкордонслужба України.

"З-за цього відбувається скупчення вантажівок, які не можуть потрапити на територію Росії. В даний час ситуація не змінилася. Сьогодні зранку черга вантажівок і на території пункту пропуску "Гоптівка" (Харківська область) становить близько 150 автомобілів. Більшість транспортних засобів повертаються в Україну, щоб слідувати іншим маршрутом. На неодноразові офіційні запити Держприкордонслужби щодо ситуації, що склалася на кордоні, відповідь від російської сторони отримано не було. Як стало відомо від осіб, які прямують з Росії, пропуск вантажних транспортних засобів нібито не здійснюється через несправність обладнання для огляду вантажів", – розповіли прикордонники.

У зв'язку з ситуацією Держприкордонслужба просить водіїв по можливості обирати інший маршрут.

Нагадаємо, що рух вантажного транспорту на цій ділянці кордону паралізовано з 17 лютого.

Раніше в пункті пропуску "Гоптівка" прикордонники затримали іноземного злочинця.Категория: В мире

Росія паралізувала рух фур на кордоні з Україною: з'явилися подробиці


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.