Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Хакери атакували індійський банк і викрали 2 млн доларів


Опубликованно 15.05.2018 05:56

Хакери атакували індійський банк і викрали 2 млн доларів

Не встиг в Індії вщухнути скандал з банківським шахрайством мільярдера Нирава Моді, як місцевий банк City Union заявив, що був зламаний хакерами через систему SWIFT. В результаті злому було скоєно три несанкціонованих переведення на загальну суму два мільйони доларів, повідомляє Reuters.

Головний виконавчий директор банку назвав це спланованою атакою з участю кількох країн, і додав, що вони займаються розслідуванням.

Банк City Union заявив, що їм вдалося заблокувати один з грошових переказів на загальну суму 500 тисяч доларів, який був відправлений через банк Standard Chartered Bank (STAN.L) в Нью-Йорку в Дубай.

Другий переклад в розмірі 300 тисяч євро (372 тисяч доларів) був відправлений через відділення Standard Chartered Bank (STAN.L) у Франкфурті на турецький рахунок, але турецький банк заблокував транзакцію.

Третя сума в розмірі 1 мільйона доларів була відправлена через рахунок в Bank of America (BAC.N) в Нью-Йорку в банк в Китаї – Zhejiang Rural Credit Cooperative Union.

Банк працює спільно з індійською владою над розслідуванням інциденту. City Union також займеться посиленням своїх систем моніторингу.

Система грошових переказів SWIFT неодноразово зверталася до банків з закликом посилити заходи безпеки при роботі з системою.

Як повідомлялося, в кінці січня хакери атакували банки Нідерландів. Частина сервісів була недоступна через DDoS-атакКатегория: В мире

Хакери атакували індійський банк і викрали 2 млн доларів


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.