Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Олігарх Путіна отримав на Лондонській біржі мільярд фунтів - Daily Telegraph


Опубликованно 15.05.2018 03:24

Олігарх Путіна отримав на Лондонській біржі мільярд фунтів - Daily Telegraph

Російський олігарх Олег Дерипаска, діяльність якого пов'язана з виробництвом військової техніки, залучив близько мільярда фунтів стерлінгів через Лондонську фінансову біржу. Про це пише Daily Telegraph, посилаючись на дані британської розвідки MI-6, яка "висловила стурбованість з цього приводу.

У листопаді минулого року акції енергетичної компанії EN+ були розміщені без належної консультації з розвідувальними службами, відзначає видання. EN+ підконтрольна Олегу Дерипасці, який тісно пов'язаний з Володимиром Путіним, зазначається в статті. Компанії належить також половина алюмінієвого гіганта "Русал". До недавнього часу на сайті "Русала" говорилося, що випускається їм металевий порошок ("алюмінієві порошки, пудри і гранули". – Прим. ред.) використовується у виробництві військової техніки".

Daily Telegraph зазначає, що, крім того, EN+ частково належить банку ВТБ, який перебуває під санкціями, у тому числі в Україні. ВТБ позичив компанії 697 млн фунтів стерлінгів для виходу на біржу, йдеться в статті. Джерело повідомило, що до консультацій з приводу розміщення акцій не залучалися ні MI-6, ні Рада національної безпеки Великобританії.

"Були висловлені серйозні побоювання з приводу очевидної неспроможності провести належні перевірки щодо ймовірних наслідків для безпеки Великобританії в зв'язку з дозволом продавати акції EN+ в Сіті. Є побоювання, що кошти, залучені в Сіті, можуть використовуватися для обходу санкцій, а також для зміцнення російської військово-промислової бази, в той час як російські Збройні сили представляють собою велику загрозу для інтересів безпеки Великобританії", – сказав джерело.

Представник EN+ відмовився коментувати зв'язок "Русала" з виробництвом військової техніки. При цьому він заявив, що EN+ не порушувала санкційний режим.

Daily Telegraph повідомляє, що колишній держміністр у справах Збройних сил великої Британії Майк Пеннинг у цьому зв'язку направив запит міністру фінансів та міністру оборони.

Як повідомлялося, російський олігарх Дерипаска судиться з Полом Манафортом, екс-керівником передвиборної компанії Дональда Трампа. Дерипаска стверджує, що був обманутий Манафортом після інвестування 18,9 млн доларів в українське підприємство, яке надавало послуги кабельного телебачення.Категория: В мире

Олігарх Путіна отримав на Лондонській біржі мільярд фунтів - Daily Telegraph


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.