Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

У США хочуть змінити поняття "м'ясо"


Опубликованно 14.05.2018 06:46

У США хочуть змінити поняття

Якщо уряд США затвердить запропонований Асоціацією скотарів визначення поняття "м'ясо", всі стартапи Кремнієвої долини, які займаються виробництвом штучного м'яса, втратять право писати це слово на упаковці. Про це пише Quartz.

Американська асоціація скотарів зажадала від Міністерства сільського господарства США дати визначення слову "м'ясо".

У своїй 15-сторінкової петиції представники Асоціації зазначили, що у зв'язку з появою на ринку "м'яса з пробірки", з'явилася необхідність дати чітке визначення того, що повинно вважатися м'ясним продуктом.

На думку скотарів, "яловичиною" може називатися тільки те, що вирізається з великої рогатої худоби, який народився і ріс традиційним способом.

Всі інші продукти, які мають м'ясний смак, але виготовлені в пробірках, а також з комах чи рослин, не можуть називатися "яловичиною". Пізніше Асоціація запропонувала департаменту харчової безпеки визначити "м'ясо", як "плоть тварин, вирощених традиційним способом".

Питання про розмежування понять сигналізує про проблему, з якою зіткнуться стартапи Кремнієвої долини. Очевидно, що їм доведеться боротися не тільки з упередженням покупців щодо штучного м'яса, але і з серйозними гравцями харчової індустрії, які зовсім не збираються здавати свої позиції і втрачати частку на ринку.

Некомерційна організація Good Food Institute, яка лобіює інтереси виробників "альтернативного" м'яса, заявила, що прохання дати визначення слову "м'ясо" скотарі відправили не в ту інстанцію.

Крім того, вони побачили в ініціативі скотарів спробу недобросовісної і навіть політичної конкуренції, яку не можна підтримувати на державному рівні.

Проте, якщо уряд затвердить запропонований Асоціацією скотарів визначення, то все стартапи, які займаються виробництвом штучного м'яса, втратять право писати слово "м'ясо" на упаковці, щоб не вводити в оману покупців.

Тим часом генетики з лабораторії Каліфорнійського університету в Девісі за допомогою технології генного редагування CRISPR намагаються змусити бика давати тільки чоловіче потомство. Це роблять для того, щоб збільшити обсяги виробленого м'яса.

Раніше ми писали, що названо найбільш корисні для здоров'я види м'яса.

Читайте також рецепт шашликів з індички в імбирному маринаді.

Нагадаємо, раніше сайт "Сегодня" ділився рецептом курячих грудок за Дюкану. Ми також розповідали, в чому полягає різниця між сиром брі і камамбер.

Дивіться відео, як посмажити шашлики в домашніх умовах:Категория: В мире

У США хочуть змінити поняття "м'ясо"


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.