Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

У В'єтнамі через смертельного тайфун евакуювали мільйон людей


Опубликованно 21.04.2018 06:23

У В'єтнамі через смертельного тайфун евакуювали мільйон людей

У В'єтнамі евакуюють близько мільйона осіб у зв'язку з наближенням смертоносного тайфун "Тембін", який незабаром повинен дістатися до країни.

Про це повідомляє BBC Україна.

З низинних районів В'єтнаму вже вивезли понад 70 тисяч осіб, також планується закрити нафтові вишки, а рибалкам заборонено виходити в море.

Між тим, на Філіппінах жертвами тайфуну цього, який прийшов із Південно-Китайського моря, вже стали 230 осіб, а 750 тисяч залишилися без даху над головою. Ще сто осіб вважаються зниклими без вести.

Одним з найбільш постраждалих островів Філіппінського архіпелагу став Мінданао, де були зруйновані або заблоковані дороги і мости.

Раніше у В'єтнамі тайфун бушував Дамрі, який розпочався 4 листопада і зруйнував 370 житлових будинків, а ще близько 49 тисяч були пошкоджені. Деякі райони провінції Кханьхоа затоплені повністю.

У серпні після сильних дощів і повеней на півночі В'єтнаму загинули 26 людей, ще 16 вважаються зниклими без вести, а в липні щонайменше 14 людей загинули на півночі В'єтнаму. Вони стали жертвами сильної повені, до яких призвели сильні зливи. Дощі не припиняються вже кілька тижнів. Зруйновано півтисячі будинків, півтори тисячі гектарів землі покриті водою.Категория: В мире

У В'єтнамі через смертельного тайфун евакуювали мільйон людей


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.