Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Невідомі напали на католицькі церкви в Чилі перед візитом папи римського Франциска


Опубликованно 21.04.2018 01:12

Невідомі напали на католицькі церкви в Чилі перед візитом папи римського Франциска

Неподалік від трьох католицьких церков у чилійській столиці Сантьяго прогриміли вибухи за три дні до візиту в країну папи римського Франциска, повідомляє в п'ятницю видання "Саньтьяго ньюс".

Невідомі залишили саморобні вибухові пристрої біля трьох церков. Будівель церков завдано незначного збитку. Напад було скоєно вночі, тому ніхто не постраждав.

Вони також розкидали антирелігійні листівки. В одній з листівок говорилося, що наступну бомбу понтифік знайде у своєму вбранні.

У МВС Чилі засудили атаки на церкви.

"Кожен має право протестувати, але зовсім інша справа – вдаватися до насильства", – заявив заступник міністра внутрішніх справ Махмуд Алеуи.

Він зазначив, що поліція розслідує нападу.

Очікується, що понтифік прибуде в Чилі в понеділок, де пробуде чотири дні, потім він відвідає Перу.

Раніше Папа Римський Франциск закликав всі країни підтримати діалог, щоб знизити напругу на Корейському півострові та опрацювати законодавчу заборону ядерної зброї.

Нагадаємо, Папа Римський під час різдвяної молитви просив миру для України.Категория: В мире

Невідомі напали на католицькі церкви в Чилі перед візитом папи римського Франциска


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.