Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Головний "Оскар" 'заперечує сексуальні домагання'


Опубликованно 17.04.2018 06:12

Головний

Агентство Reuters

Джон Бейлі, голова організації, яка працює на Оскар, спростував звинувачення сексуального домагання проти нього, не надходило.

У пам'ятці для персоналу, президент Академії кінематографічних мистецтв і наук, сказав, що був "один назвав скаргу", Variety повідомило.

Але він сказав, що інцидент у центрі твердження "не відбулося".

Він також прокоментував повідомлення ЗМІ в Голлівуді галузевих видань, посилаючись на численні скарги були помилковими.

Репортер Голлівуду і різноманітність повідомило, що три претензії були висловлені щодо 75-річного на неназвані джерела. 'Помилкові оповідання'

У заяві, опублікованій на вибір, містер Бейлі заявив скаргу про нібито мав місце інцидент вже більше 10 років.

Він сказав: "я звинувачений у спробі доторкнутися до жінки ненадо поки ми обоє їхали у вантажівці на знімальному майданчику. Цього не сталося".

Бейлі сказав, що Академія проводить процес конфіденційний коментар.

Він додав: "поки я не можу відшкодувати шкоду, має неправдиву інформацію просочилася в пресу, я очікую, що комітет буде виконувати свої зобов'язання сумлінно розглянути це питання.

"Тому що я знаю факти, я очікую, що вони прийдуть до висновку, що немає ніяких підстав робити якісь дії проти мене."

Він запевнив співробітників, що він завжди підтримував жінок протягом своєї кар'єри і мав велику підтримку від колег.

Академія не прокоментував, крім заяви на 16 березня.

"Комітет з членства розглядає всі скарги, подані щодо членів Академії за нашими стандартами ведення технологічного процесу, і після завершення огляди, доповіді Ради керуючих", - сказав він.

Бейлі, кінооператор, працював на фільмах, включаючи американський жиголо, великий холод і День бабака. Він був нагороджений американською спілкою кінематографістів премію за Прижиттєві досягнення у 2015 році.

Він був обраний президентом академії на чотирирічний термін у серпні 2017 року, незадовго до перших гучних заяв про виникнення Голлівуд зловживання.Категория: Культура

Головний "Оскар" 'заперечує сексуальні домагання'


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.