Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Парламент Каталонії дозволить Пучдемону управляти по Skype


Опубликованно 17.04.2018 05:20

Парламент Каталонії дозволить Пучдемону управляти по Skype

Дві найбільші партії Каталонії обіцяють підтримати переобрання Карлеса Пучдемона на посаду глави уряду, незважаючи на погрози Мадрида зберегти в такому випадку пряме управління.

Про це повідомляє EUobserver.

Партії Junts per Catalunya (JxCat) і ERC, що виступають за незалежність Каталонії, повідомили, що Пучдемон готується до того, щоб 31 січня бути обраним президентом регіону і виконувати свої майбутні обов'язки з Брюсселя через відеозв'язок і онлайнові платформи, такі як Skype.

Заява партій прозвучала після того, як юристи парламенту Каталонії відкинули можливість принесення присяги Пучдемоном за допомогою відеозв'язку.

Це питання має стати основним у середу, коли депутату парламенту Каталонії зберуться на перше засідання після дострокових виборів.

Дві партії мають спільно 66 з 135 місць в регіональному парламенті, і можуть отримати підтримку ще чотирьох депутатів.

Однак правління сепаратистів у парламенті залежить від обраних депутатів, які перебувають під вартою або за кордоном, і які не зможуть проголосувати, поки з них не знімуть звинувачення або їх не замінять в партійному списку на інших депутатів.

Нагадаємо, 16 січня Пучдемон присягнув на вірність Конституції Іспанії та статуту регіону, щоб отримати мандат депутата регіонального парламенту.

Згідно з процедурою, для отримання мандата майбутній депутат повинен надати підтвердження того, що він обраний виборцями, декларацію про майно та письмову заяву з обіцянкою дотримуватися Конституції і регіональний статуту Каталонії. Тобто особиста присутність Пучдемона, який знаходиться в Бельгії, для отримання мандата було не обов'язковим.

Раніше, 21 грудня, відбулися дострокові вибори в регіональний парламент Каталонії. Партії, що підтримують незалежність автономії, зберегли абсолютна більшість.

Карлес Пучдемон назвав результати виборів перемогою Каталонської республіки над монархією.Категория: В мире

Парламент Каталонії дозволить Пучдемону управляти по Skype


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.