Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

В російському університеті виявили "золотий" туалет


Опубликованно 17.04.2018 00:30

В російському університеті виявили

В Уральському Державному Економічному університеті в Росії з'явився VIP-туалет, оздоблений позолотою. Для студентів він закритий, їм можуть користуватися тільки викладачі та ректор.

Фото елітної вбиральні розмістив у себе на сторінці в Facebook користувач Lex Looter.

Стіни у вбиральнях оздоблені позолотою, всюди мармур, ліпнина. У кімнатах встановлені м'які пуфи, світильники та картини. В жіночому туалеті на дзеркалі красується афоризм італійської акторки Софі Лорен: "Жінка, твердо впевнена у своїй красі, зуміє, зрештою, переконати в ній всіх інших".

Відзначається, що туалети розташовані на тому поверсі вузу, де сидять проректори. Інші туалети, призначені для студентів, а також велика частина аудиторій університету знаходяться в жалюгідному стані.

Цю розкіш, як зазначає керівництво університету, подарували їм двоє вдячних випускників. Таким чином вони вирішили подякувати своїх викладачів.

Нагадаємо, в Лос-Анджелесі культовий дизайнер Ілма Гір створила унітаз з дизайнерських сумок Louis Vuitton і чистого золота. Творіння перед продажем виставили на огляд поціновувачам моди в будинку онлайн-ритейлера Tradesy.

Також раніше в РФ для резиденції губернатора Ямало-Ненецького автономного округу (ЯНАО) РФ Дмитра Кобылкина купили ексклюзивний італійський унітаз за 8 мільйонів рублів.Категория: В мире

В російському університеті виявили "золотий" туалет


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.