Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

McPartlin Ант отримав нову дату суду


Опубликованно 17.04.2018 00:12

McPartlin Ант отримав нову дату суду

Гетті Зображень

Суд McPartlin мурашки на водіння в нетверезому вигляді були поставити до 16 квітня, прес-секретар суду підтвердив.

Зірка повинна з'явитися в суд Вімблдону в середу.

Минулого місяця, телеведучий був заарештований після зіткнення в неділю з участю трьох автомобілів на південно-заході Лондона, де були зафіксовані незначні травми.

Сказав поліції 42-річний чоловік був затриманий на місці події після невдалого тест алкотестер.

ІТВ

Публіцист Володимир McPartlin згодом підтвердив ведучий буде приймати час від його зобов'язань телебачення "в осяжному майбутньому" і буде добиватися подальшого лікування.

Якщо його визнають винним, зірка може загрожувати до шести місяців в'язниці і необмежений штраф.

Між тим, Деклан Доннеллі представив у суботу Вночі їжа на винос сам вперше в суботу і пожартував, що він "в два рази більше роботи". П'ять тез ніч грудня без Ант Грудня представлена в суботу Ввечері винос соло McPartlin мураха кроках від телевізійних ролей

Сольний альбом доннеллі став одним з найяскравіших епізодів шоу з 7,2 млн глядачів.

Тільки екранного часу його звичайний колега був попередньо записаних комедії ескіз, представлений Джоанна Ламлі, Емілія Фокс і Майкл Шин.

Останній епізод шоу буде знову організовано тільки Доннеллі і буде транслюватися в прямому ефірі на 7 квітня з Флориди.Категория: Культура

McPartlin Ант отримав нову дату суду


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.