Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Хіба TOWIE просування 'токсичных'мужності?


Опубликованно 17.04.2018 00:12

Хіба TOWIE просування 'токсичных'мужності?

ІТВ

За вісім років, єдиний шлях-це Ессекс тримав глядачів зачепило з глянцевою бренд драма з реального життя, служив у гламурних місцях разом з якоюсь завидною вбрання.

Відкриття застереження шоу вважає, що "танс ви бачите, може бути фейк, але люди все реально".

Однак, очевидно, реаліті-шоу, зроблених за незручний перегляд для деяких уболівальників у перші два тижні нової серії.

Глядачі висловили занепокоєння з приводу екрану поведінка деяких з найбільших зірок у шоу і те, як вони ставляться до своїх партнерів.

В соціальних мережах, деякі звинувачують акторів Джеймс "Lockie" замок і Майлз Барнет образливих виразів і поведінки.

Сіан Хокінс, керівник кампанії за допомогою вітчизняних благодійних жінок, вважає останній серії серіалу (22-го) нормалізує "токсичних мужності".

"Перші два епізоди демонстрації дуже неприємний, потенційно образливе поводження деяких з центральних персонажів по відношенню до своїм подругам:" вона говорить Бі-бі-сі.

"Як частина моделі поведінки, це сигнали небезпеки".

Хокінс відноситься до сцени, де Майлз зателефонувала подруга Кортні зелений "брудна собака" на вулиці після того, як член кидання, Джордан Райт, хвалилася фліртував з нею.

Майлз потім кинув пити Йордан перш ніж лаятися на свою дівчину, назвавши її "шлак" і йшли.

ІТВ

ТВ-критик Емма Буллимонги каже, що глядачі бачать TOWIE як "мило або панто".

"Ми знаємо, що деякі сцени посилюються або 'згладити', щоб зробити його більш драматичним і захоплюючим, щоб тримати нас на краю наших місць," вона повідомляє Бі-бі-сі.

Вона говорить, що ніхто не чекає від "бездоганної поведінки" і що "суперечки, сварки, розлучення і коментарях нижче пояса" завжди були частиною серії.

Однак, зазначає вона була останньою зміни.

"Досі цю серію, були деякі тривожні сцени, які, здається, перейшов межу", - говорить вона.

Хокінс погоджується. "Це неприпустимо, що Майлс думає, що словесні образи виправдано тільки тому, що Кортні говорила з іншим чоловіком", - каже вона.

"Це вид поведінки, за допомогою жінок, ми визнаємо, що потрібно. Якщо це нормалізовані шоу TOWIE, це сприяє культурі, яка дозволяє таку поведінку, щоб стати нормальним, як частина відносин - ми хочемо, щоб врівноважити баланс сил".

Представники Майлз і Джеймс Барнет замок не відповіли на прохання про коментарі.Роздуми і вибачення'

Прес для виробництва TOWIE компанії Лайма фотографії, розповів Бі-бі-сі шоу "відображає реальне життя акторів", і вказав на те, що поведінка було оскаржено іншими особами на шоу.

"Виробники прагнуть зобразити всю історію без цензури або коментар розуміючи, що неприйнятна поведінка не повинно залишатися без відповіді", - сказав.

"Це безперервний ряд, а ми стежити за розвитком подій з нашої і їх відносини, але в епізодах, які транслювалися там були сцени, які показали критику колег акторів, а також роздуми і вибачення від тих, хто бере участь."

ІТВ

Суперечка між Майлзом і Кортні прийшла через тиждень після рядка, побачив акторський склад, Хлоя Льюїс розповісти Lockie раніше він виступав "агресивно" по відношенню до своєї подруги Oukhellou яз.

Хлоя сказала: "ось чиясь маленька дівчинка. Якщо у тебе є один день дочка, ти б хотів, щоб вона розмовляти з її партнером Як ви говорите з яз?"

У відповідь на Lockie кричати на неї, Хлоя додала: "Ви не говорите зі мною і ви ніколи не будете говорити зі мною в такому тоні. Мій хлопець, не смій зі мною так розмовляти, що і ви, звичайно, ніколи не розмовляй зі мною так."

Коли Язь почав плакати, Lockie назвав її "розпещений дитина" і звинуватив її в "грати в жертву".

"Lockie ізолює яз від своїх друзів, звинувачуючи її за його гнів і спровокувати її", - говорить Хокінс.

"Язь сказала своїй мамі, він був 'примхи' на неї кожен раз, коли вони посваряться - це контролююча поведінка. Ці закономірності поведінки токсичних і отруйних мужності є багато негативних конотацій".'Отруйні виплески'

Це щось Буллимонги також зауважує. "Ці отруйні виплески з чоловіків обурило, що їх подруги не роблять те, що їм кажуть, принизливо і женоненавистнический мову і намагається їх контролювати", - говорить вона.

"Лінії не почати з відгуків!' від Lockie резюмує неандертальців відносини на показ."

Вона зазначає, однак, що в той час як сцени "важко дивитися", вони там за драма.

"Це тебе зачепило, тому що ви хочете бачити ці персонажі отримують заслужене покарання - саме те, що Продюсери хочуть".

ІТВ

Язєв відповів на пропозиції про те, що її хлопець проявив образлива поведінка в інтерв'ю ОК! Журнал на цьому тижні.

"Я б збрехав, якби сказав Джеймс, і я не скандалив, але я ніколи не бачив його діяти таким чином, який є, чому я був так засмучений", - сказала вона.

"Я була в жаху. Якщо я слабка жінка, яка дозволяє своєму хлопцеві, щоб сказати їй, що я б просто пробачити його і кажуть, що це нормально.

"Це не нормально, і якщо він був зробити це знову я б не став це терпіти."Екстремальні гендерні репрезентації'

Хокінс каже, що є більш глибокі проблеми з тим, як чоловіки і жінки зображуються на шоу.

"Є крайня гендерних уявлень 'маля' чоловіки, які люблять цю культуру стьобу і завжди ходити в спортзал", - говорить вона.

"Жінки дуже жіночні, іноді покірним і підлеглим і підтвердити архетипічні ролі домогосподарки." Вона хоче TOWIE виробників, щоб оскаржити ці стереотипи.

ІТВ

"Я хочу бачити баланс у відносинах на масовому телебаченні, так що жінкам дана сила, щоб встати на своїх бойфрендів, якщо вони агресивні".

Буллимонги погоджується про необхідність більш збалансованою, і каже, що шоу втратили б глядачі, якби це був "анодіна, аргумент-вільний простір".

"Але в той час, коли ми приділяємо особливу увагу тому, як жінки проходять лікування у нашому суспільстві, це, безумовно, турбує те, що ми зараховувати такого роду шовіністичних, право поведінку чоловіків в якості розваги", - говорить вона.

Якщо вам потрібна допомога при домашнє насильство чи насильство, Бі-бі-сі дії лінії та інформація про ряд організацій, які можуть допомогти.Категория: Культура

Хіба TOWIE просування 'токсичных'мужності?


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.