Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Сікрест відкидає звинувачення в домаганнях


Опубликованно 16.04.2018 07:30

Сікрест відкидає звинувачення в домаганнях

Телеведучий Райан Сікрест був вдарити у відповідь на звинувачення в сексуальних домаганнях після того, як його обвинувач розголосу.

Сьюзі Харді нібито Сікрест домагався її протягом шести років, починаючи з 2007 року, коли вона працювала з ним В Е! Новини.

Американський ідол телеведучий публічно відмовлено в задоволенні позовних вимог минулому році і була схвалена внутрішнє розслідування. Морозостійкий, однак, зробив її звинувачення громадськості в перший раз в понеділок.

Сікрест сказав: "У мене немає вибору, крім як знову відмовити в задоволенні позовних вимог проти мене".

У статті, опублікованій різноманітність, Харді - який, як колишній стиліст в Сікрест - заявив ведучий "склав" її промежину, "силою ляснув" її сідниці і "намертво схопив її пах.

Вона стверджувала, що її звільнили у 2013 році після того, як вона розповідала! керівники людських ресурсів про можливі порушення.

Сікрест виступив із заявою у вівторок, відхиливши різні статті, як "непристойні історії".

Гетті Зображень

Він сказав, що поки він "беззастережно" підтримує #Метоо і руху вгору по часу і "аплодують[з] всі сміливці, які прийшли вперед, щоб поділитися своїми історіями", він повинен був нагадувати людям, що він був очищений від будь-якого проступку.

Цей 43-річний сказав, що він "активно брали участь" у двомісячний внутрішнього розслідування, проведеного незалежною третьою стороною, "для того, щоб продемонструвати свою невинність, тому що я знаю свою правду, і я вірю в силу процес".

Сікрест пішли на звинувачення у свій проти Харді. "Це чоловік, який звинувачував мене в жахливі речі, які надає, по кілька раз, щоб зняти її вимоги, якщо я заплатив їй мільйон доларів. Я відмовився", - сказав він.

Адвокат зірки Ендрю Баум стверджував Харді "погрожували питання явно неправдиве заяву для преси, якщо вона не заплатила $15 млн (?11 млн)" - заряд Харді і її адвокат сказав, що сорт не відповідає дійсності.

Додано сікрест, що він був "стурбований", що "вибір не говорити зі мною або потрудіться говорити на інших заслуговують довіри свідків або навіть просити будь-яких доказів, отриманих в ході розслідування, коли пропонували".

Різноманітність Co-редактор-в-головний клаву Еллер вийшли на Twitter, щоб сказати, журнал провів "годину про телефон" містер Баум і Сікрест публіциста перед публікацією статті, але стверджували, що вони "відмовилися зробити його доступним".

Кінець на Твіттері @Variety_Claudia

Вона додала: "представники Сікрест заявляли, що є докази, що порочать наклепник, Сьюзі Харді, але відмовився надати, посилаючись на юридичні обмеження".

Даніель Холлоуей, який написав історію різноманітність, повідомив РІА Новини у вівторок: "ми, звичайно, не опублікували цю історію, якби ми не відчували, що він був досить надійним і досить переконливі."

Прес-секретар Е! підрозділ NBCUniversal, сказав, що розслідування Сікрест був "надзвичайно всеосяжної і ретельної".

Телеведучий зазначив: "слідчий-адвокат з майже 20-річним досвідом і високо оцінили професійно. Будь стверджує, що питання легітимності цього розслідування є абсолютно безпідставними".

Гетті Зображень

У листопаді минулого року, Сікрест заперечував, що він "повів себе неадекватно" і сказав, що він завжди ставився до своїх колег "з добротою, гідністю і розумінням".

Він продовжував писати в колонці гостя для Голлівуд репортер під назвою " що сталося після того, як я був несправедливо звинувачений в сексуальних домаганнях.

Е! підтвердив, що Сікрест буде ще хост покриття від Оскара червоній килимовій доріжці в неділю, як і планувалося.Категория: Культура

Сікрест відкидає звинувачення в домаганнях


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.