Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Чому ми тільки видання жінки в 2018 році


Опубликованно 16.04.2018 03:16

Чому ми тільки видання жінки в 2018 році

Коли автор Каміла Shamsie оскаржені книжкової індустрії публікувати тільки жінки в 2018 році, щоб допомогти вирішити гендерний дисбаланс в літературі, тільки один Видавець прийняв виклик - Шеффілд компанії та інші оповідання.

Це було майже три роки тому, що Shamsie запропонував "скоординованої кампанії по усуненню нерівності" у видавництві.

Стверджуючи, що існує гендерна нерівність у книги нагороди, відгуки, кращі публікації робочі місця і престиж, що надаються авторами, вона припустила, що до 2018 року, до сторіччя жінок за 30 у Британії стає голосування, буде хорошим Рік видання жінок.

Жінки будуть видними на сторінках огляду і блогів, вітрини, фестиваль склади і премії покладені, вона передбачила.

Відповідь? Жвава дискусія про можливості в літературі не послідувало, але тільки одна людина відгукнувся на заклик до зброї.

Це був Стефан Тоблер, засновник та інші оповідання, які публікує суміш перекладу та англійської мови автори. Компанія зробила собі ім'я з призом-в шорт-лист Букера Дебора Леві 2012 плавання будинку.

"Ми не дивимося на те, що Каміла говорила і не думаю, що вона була права, що значення, придаваемое чоловіків письменників був ще більше", - сказав Тоблер.

"Вони не обов'язково продавати більше книг, вони не обов'язково мають більше прихильників, але що стосується престижу, виходить, є все-таки різниця є."

Гендерний дисбаланс ще більш вираженим в перекладі художніх творів, де Тоблер каже, що 30% книг є жінки, оскільки жінки рідше отримують підтримку в деяких країнах, де ці книги не отримано.

І інші оповідання публікує близько 12 книг в рік з кабінету в Центральній бібліотеці Шеффілд - вони переїхали туди з Лондона в 2017 році.

Тоблер запевняє, Рік видання жінок означає, що вони можуть отримати за жінок-письменників, в іншому випадку вони не мали номер в свій розклад.

"Ми не публікують нічого, що ми не дуже раді, і він буде почати з деякими авторами, що ми будемо продовжувати публікації протягом багатьох років", - говорить він.

Гетті Зображень

Перші дві книжки на рік - збірка рідкісних і невиданих листи культового автора 1960-х років Квін Енн і переклад швейцарського автора Флер Йегги - вже вийшли.

Інші каталонського автора Алісія Копф, американський Крістін Schutt, Мексика Христина Гарза Рівера і пізно аргентинського автора Нора Ланг піде.

Ентузіазм до Рік видання жінки в решті частини видавничої індустрії, це справедливо сказати, змішане.

Деякі хвалили мотивації Shamsie, але були менш зацікавлені в практичних наслідках і ідея повністю крім чоловічих авторів.

У деяких були проблеми з повідомлення, надіслане дати жінкам особливе ставлення. Автор Лайонел Шрайвер назвав цю ідею "дурістю", тому що припущення про те, що жінки потребують особливої допомоги "проблематично і явно неприємні наслідки".

Інші говорили, що не було проблем, і успіх жінки-автори повинні бути, а не розтрубили.

Що статистика говорить нам про те, є чи гендерний дисбаланс?

Серед великих британських літературних премій, 57% з номінантів премії Букера за останні 10 років були чоловіками, але 61% переможців премії книга Коста в той час були жінки.

Це не тільки стать автора, але і підлогу персонажів - в 2015 році, Автор Нікола Гріффіт знайшли 12 попередніх призові 15 Букер романи з чоловічими героями.

У своєму щорічному аудиті книга відгуків, лобіювання виду групи знайшли найбільш літературні видання, як і раніше дають набагато більше простору для огляду книг, написаних чоловіками. У 2016 році лише 26% коментарів в Лондон Огляд книг про титули жінки, з фігурою 29% в часи Літературний додаток.

Гетті Зображень

В продажу, правда, ситуація протилежна, і потім деякі. Дев'ять з топ-10 найбільш продаваних авторів літературних були жінки в 2017 році, очолювана Маргарет Етвуд, Сара Перрі та Хелен Данмор. Харукі Муракамі був єдиною людиною в списку.

Ханна Вестленд, Видавець в хвіст Змія, полагавшей виду статистика перекошена, тому що вони включають в себе науково-популярні - де там "абсолютно дисбаланс".

І Букер бачив більше чоловіків переможцями в останні роки, тому що американські автори були допущені чотири роки тому, і американські чоловіки більш схильні бути представлені, ніж жінки, - вважає вона.'Історія успіху'

"З мого досвіду, публікації промисловості, де деякі з найбільш надихаючих людей на вершині жінки," Вестленд говорить.

"Насправді, в книгах, які я опублікував, ті жінки були набагато більш успішні, ніж чоловіки, і ви бачите, що тиражується по всіх напрямах.

"У той час як є дуже багато важливих міркувань і розмов відбувається всередині фемінізму та гендерних диспропорцій у всіх сферах життя, видання є місцем, яке являє собою реальну історію успіху.

"Я був дуже засмучений тим, що молодих жінок, або молодих письменниць, може бути склалося враження, що вони в кожному разі будуть недопрацьованого промисловості, тому що на мій погляд це зовсім навпаки і ми повинні святкувати наша сила і успіх".

Стефан Тоблер та інші історії говорить, що може зрозуміти, чому Рік видання жінки не отримали широкої підтримки.

"Небезпека я припускаю, що роблячи щось подібне схоже, що жінки є жертвами і принижених, коли на те є нерівність не обов'язково означає, що автори хочуть, щоб їх бачили в цих термінах", - говорить він.

"Тому я можу зрозуміти, чому було опір. Але з фактами і цифрами ми побачили, ми думали, що існує нерівність, тому я хотів зробити щось".Категория: Культура

Чому ми тільки видання жінки в 2018 році


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.