Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Латвія видворила російських пропагандистів


Опубликованно 16.04.2018 01:53

Латвія видворила російських пропагандистів

Телеканал "Росія 24" повідомив, що влада Латвії видворяють з країни журналістку Ольгу Курлаеву.

"Кореспондент ВГТРК Ольга Курлаева повинна залишити Латвію протягом 24 годин. Курлаеву звинувачують у загрозі національної безпеки Латвії", – йдеться в рухомому рядку на каналі "Росія 24".

Напередодні з Латвії був депортований її чоловік, кореспондент телеканалу "ТВ Центр" Анатолій Курлаев.

У свою чергу Ольга Курлаева в ефірі телеканалу "Росія 24" розповіла, що до неї "прийшли вранці в готель" ті ж співробітники прикордонної служби, які приходили двома днями раніше за її чоловіком Анатолієм Курлаевым.

"Буде видворення. Причини поки невідомі, сказали – такі ж, як у чоловіка, тобто я несу загрозу національній безпеці", – повідомила журналістка.

2 січня телеканал "ТВ Центр" повідомив, що в Латвії затриманий співробітник телеканалу "ТВ Центр" Анатолій Курлаев.

"Як заявила влада країни, з 2015 року йому заборонено в'їжджати в Латвію. Причини цієї заборони латвійська влада не називають. Зараз Анатолія Курлаева депортують на батьківщину", – говорилося в повідомленні телеканалу.

У телекомпанії тоді висловили подив у зв'язку з тим, що трапилося, так як Анатолій Курлаев перебував у Латвії у приватній поїздці. При цьому в телекомпанії заявили, що "депортація співробітника "ТВ Центру" наочно демонструє упереджене ставлення латвійської влади до представників російських ЗМІ".

Раніше ми писали про те, що в Києві співробітники СБУ спільно з прокуратурою АР Крим викрили пропагандистів, причетних до проведення спеціальних інформаційних операцій проти України.

Нагадаємо, в жовтні 2017 СБУ видворила з України "журналіста" НТВВ'ячеслава Немишева.

Нагадаємо, раніше журналістка російського "Першого каналу" Ганна Курбатова була виселена з України із забороною в'їзду в країну строком на три роки.Категория: В мире

Латвія видворила російських пропагандистів


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.