Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Джордж Езра: - я насилу приймаю слави'


Опубликованно 15.04.2018 13:18

Джордж Езра: - я насилу приймаю слави'

Філ Кузні

"Кожен концерт, який я коли-небудь грати, я обіцяю собі, що я збираюся бути прохолодний поп-зіркою", - говорить Джордж Езра.

"Але я просто не така людина. Після двох пісень, я посміхався від вуха до вуха".

Цей оскал інфекційних. Коли Езра грав в Лондоні на початку цього тижня, вся кімната осяялася посмішками, а глядачі радісно співали кожне слово його жвавий, кипучий поп-пісні.

Але 24-річна спокійний стиль не виграти йому ніяких позичені з критиками.

Зберігач розпустив свій новий альбом, перебуваючи в квартирі Тамари, як "ні" і "безроздільно ввічливим" - це оцінка, побудована на міфі, що музика-це сенс тільки тоді, якщо це гострий або нещасним.

"Це дуже легко, щоб отримати великі ідеї, я збираюся бути така зачіска, я збираюся почати робити це і те", згоден Езра. "Але якщо ви подивитеся комфортно і природно, все це буде мати сенс.

"Тому замість того, щоб звернутися до групи людей, які не зацікавлені в будь-якому разі, чому б просто не робити те, що ви робите добре, і бути комфортно з ним?"

Такий підхід працював в його користь. Перебуваючи у Тамара є самим швидко продаваним альбомом в цьому році, паряться в номер один слот в минулі вихідні, як і Езра вирушили на екскурсію.

Альбом "про втечу і мріяти і приймати себе", сказав він аудиторії в Брікстон Академії, одягнена в таку ж чорну футболку, і пити з однієї чашки багаторазові кави, що він використовував під час нашого інтерв'ю на п'ять годин раніше.

Як і його мультиплатинового дебюту хотіли на рейс, новий альбом був натхненний подорожами.

Подорож на острів Скай, свиноферми в Норфолк, перероблений корівник в Північному Уельсі, і, швидше чарівно, через Airbnb в Барселоні, належить Тамара звання.

Після саунд-чеку, зірка розповіла нам про примиритися зі Славою, чому він ніколи не буду намагатися караоке, виступи на останньому епізоді McPartlin Мурах суботній вечір на винос.

Красива кинути назад у мій час в Барселоні в цьому році. Сумую за всім вам!Категория: Культура

Джордж Езра: - я насилу приймаю слави'


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.