Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Художник завершує роботу над Тейт 'неповагу'


Опубликованно 15.04.2018 13:18

Художник завершує роботу над Тейт 'неповагу'

Холлі Уіттакер

Художник-в-резиденції в Tate подав у відставку, звинувативши художній інститут, не пережили сексуальне насильство.

Лів Вінтер був одним з чотирьох художників-в-резиденції для школи майстер-класи від Лондонської галереї Тейт на 2017-18.

Вона сказала, що відчуває "неповагу" з коментарями режисера Тейта Марія Balshaw зробив про сексуальні домагання. Критики вважали Balshaw звинувачував жінок.

Balshaw вибачилася, сказавши, що це "зовсім не хочу сказати, що жінки в будь-якому випадку винен".

Уінтер-художник і активіст, і описує себе як жінка, що пережила домашнє насильство.

Вона не згодна із зауваженнями Balshaw в інтерв'ю "Таймс" минулого місяця, в якому заявив директор галереї' вона не особисто пережили сексуальні домагання.

Гетті Зображень

"Тоді, я б не став", - додала вона. "Я був вихований, щоб бути впевненим у собі жінкам, які, коли я зіткнулася з домаганнями, б сказав, 'будь ласка'... або щось більш прямі".

Посилаючись у свій час офіціанткою в 1980-х роках, вона сказала: "тоді, коли люди були трохи п'яні, вони думали, що це цілком підходять, щоб поставити свої руки на твою спідницю". Її відповідь була до кінчиків підносом напоїв над ними.

У відкритому листі, сказав Вінтер вона більше не могла зробити художній твір про зловживання і виживання для "когось, хто вважає, що зловживання, я страждав, щоб бути моя вина".

Коментарі Balshaw були "величезний плювок в обличчя", - написала вона.

"Я не можу описати вам особистий ганьба я відчуваю себе як людина, яка пережила насильство в сім'ї, працювати для кого-то, хто б міг подумати так погано про мене одночасно наживаюсь на survivorness та робота, яку я зважився зробити про це."

Агентство Reuters

Після стаття була опублікована, група кампанії ми не здивовані, сказав їй: "винен ґвалтівник, а не жертва".

У відповіді на один з Instgram повідомлення групи, сказав Balshaw вона була "вибачте, якщо це було неправильно".

Вона додала: "щоб бути ясним, це злочинці, які несуть відповідальність за їх поведінку, а не жінок, які піддаються до нього".

Заява Тейт сказав: "вона також вибачилася в ході відкритої дискусії з співробітниками і підтвердив свою прихильність до відкритості та різноманітності, які підтримують персонал".'Справді', щоб бачення

У ще одній заяві, Balshaw сказав: "протягом всієї моєї кар'єри я був присвячений питанням статі, раси та рівності і прошу вибачення, якщо мої Останні коментарі когось образили.

"Коли я став директором Тейт, я виклав моє бачення, щоб зробити цей самий "окультурення" організації музею в світі, і я дійсно віддані цієї мети."

Сказав Вінтер її мистецтво було більше влади за межами стін галереї Тейт, і що організація повинна робити більше для підтримки низових митців-активістів і рухів, які "не пакетируемыми або прибутковим", такі як IMKAAN і сестри без купюр.

Вона також сказала, що арт-інституції не привели до різноманітності, з 13% персоналу, БАМЭ і кожен директор білих.Категория: Культура

Художник завершує роботу над Тейт 'неповагу'


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.