Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Американець намагався купити дитини за 250 доларів і наркотики


Опубликованно 15.04.2018 06:53

Американець намагався купити дитини за 250 доларів і наркотики

48-річний житель Канзасу, США, Ернест Мерле Анджана намагався купити 11-річну дівчинку. Він запропонував за неї 250 доларів і декілька грамів наркотичної речовини. Він був звинувачений у спробі торгівлі людьми.

Про це пише Kentucky.com

Фактично ніякої дівчинки не було. Однак, обвинувачений висловив явну зацікавленість в покупці. Це з'ясували в рамках таємного розслідування відділення кіберзлочинів Генеральної прокуратури штату Кентуккі.

Також йому були пред'явлені звинувачення за п'ятьма пунктами незаконного використання електронних коштів, щоб спонукати неповнолітнього займатися незаконної сексуальної діяльності. Дані про це були вилучені з його телефону і планшета. Після цього він спробував також купити неповнолітню, запропонувавши 250 доларів готівкою і кілька грам мета.

Нині обвинувачений перебуває в Кентуккі, пізніше він буде перенаправлений в Канзас, якщо його вина буде доведена, то йому загрожує до 20 років в'язниці. Згідно з наявними даними, Анджана вже раніше був судимий за інцест.

Нагадаємо, раніше 175 років в'язниці отримав колишній лікар збірної з гімнастики. Понад півтори сотні дівчат зізналися в тому, що він роками ґвалтував і розбещував їх. Однак сам злочинець визнав лише 10 випадків з більш ніж сотні.

Також у Польщі з 1 січня 2018 року офіційно заробив відкритий реєстр даних педофілів.Категория: В мире

Американець намагався купити дитини за 250 доларів і наркотики


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.