Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

"Якщо б Китай анексував Гаваї": екс-посол США пояснив ставлення українців до РФ


Опубликованно 15.04.2018 00:35

Небажання українців змиритися з анексією Росією Криму і вторгненням на Донбасі є природним явищем. Про це у Twitter написав колишній посол США в Росії Майкл Макфол у своєму Twitter.

"Коли американці говорять українцям бути більш прагматичними щодо Росії, мені приходить в голову, наскільки прагматичними були б американці, якщо б Китай анексував Гаваї, Канада вторглася в штат Мейн, або якщо б Мексика підтримувала сепаратистів в Каліфорнії?", – підкреслив дипломат.

Раніше Макфол, коментуючи для "Сьогодні" заяви РФ про миротворців, висловив думку, що Путін шукає шляхи, як заморозити ситуацію на Донбасі.

"Я думаю, Путін в пошуку чогось нового. Але також можливо він шукає шлях, як заморозити ситуацію на Донбасі. І хвилює те, що диявол криється в деталях. І я стурбований пропозицією Росії, що миротворці обов'язково повинні стати і взяти під лінію дотику між Донбасом і рештою частиною України. В цілому це рішення має бути ухвалене українським урядом і парламентом про розміщення миротворців на території України. Тому це також питання для Києва, не тільки для Москви", – сказав Макфол.

Також він заявив, що США не можуть зробити вигляд, що анексії Криму не було.Категория: В мире

"Якщо б Китай анексував Гаваї": екс-посол США пояснив ставлення українців до РФ


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.