Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Москвичі: "Кремлівському списку" нас немає (відео)


Опубликованно 14.04.2018 05:04

Москвичі:

Російський незалежний журналіст і видеоблогер Саша Сотник, який раніше поцікавився у москвичів, "на кого б вони поскаржилися Путіну", опублікував на своєму YouTube-каналі Sotnik-TV новий опитування серед росіян.

"На думку опитаних москвичів, Путін погарячкував, коли заявив, що "в "Кремлівський список" американці включили всі 140 млн жителів Росії". Респонденти не асоціюють себе з тими, хто потрапив у цей список. "Ми самі по собі", – заявили опитані", – йдеться в описі до відео.

Нагадаємо, Мінфін США опублікував "кремлівський список" персон, щодо яких можуть бути введені нові санкції проти Росії. У цей список, зокрема, увійшли топ-бізнесмени з оточення президента Володимира Путіна: Олег Дерипаска, Роман Абрамович, Володимир Потанін, Михайло Фрідман.

Також повідомлялося, що в Кремлі заявили, що санкційний список США – це спроба вплинути на вибори в Росії. Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков вважає, що сама публікація списку "нічого не означає".

Раніше ми писали, що згідно із заявою президента Путіна: "Якісь таємничі сили збирають біоматеріал росіян, з невідомим, але, напевно, підступним наміром." На питання про те, що ж це за сили і для чого їм потрібні біоматеріали росіян, москвичі відповіли по-різному, зійшовшись лише в одному: "Ворог не дрімає, але він не страшний, бо росіяни не здаються, не продаються і не биоматериализируются", – прокоментував Сотник.

Також росіяни заявили, що договір з владою застарів.

Нагадаємо, раніше Саша Сотник поцікавився у жителів російської столиці, чи вірять вони владі. Коментуючи секретність держвидатків і доходів чиновників, москвичі заявили, що вплинути на це все одно не зможуть. І лише мала частка опитаних висловила невдоволення, підкресливши, що "треба просто почекати, коли весь народ встане і покладе цьому край".

Також журналіст поцікавився, чи хочуть росіяни просити Путіна залишитися на черговий президентський термін.Категория: В мире

Москвичі: "Кремлівському списку" нас немає (відео)


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.