Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Музи кажуть, гітари вийшли з моди


Опубликованно 14.03.2018 11:11

Музи кажуть, гітари вийшли з моди

Дні рок-богів, героїчно позує з "Стратокастер" Фендера закінчилися, каже фронтмен Мьюз Метт Белламі.

"Гітара стала інструментом, фактурні, а не головним інструментом", - сказав він Бі-бі-сі. "І я думаю, що це хороша річ.

"Що цікаво про це періоді музику ви можете поєднати класику з хіп-хоп та рок в одній пісні.

"Як рок-група, в якій ти злегка однією ногою в минулому, грають на інструментах, як гітара, бас і барабани."

Муза завжди обійняв іншими музичними стилями, змішуючи прогресив-рок, електроніка, Р&Б і оперні процвітає на їх стадіон розміром гімни.

На їх останній сингл, думав, зарази, група навіть використовувала полохливий барабанних патернів у пастку.

"Це перший раз, коли ми використовували щось подібне - велика 808 [барабана] краплі тощо", - сказав Белламі.

"Ми завжди тримати очі на те, що в гонг, і ми взяли впливом речей, які ми вважаємо крутими в сучасній музиці. Це завжди була тема".

Кінець посту з YouTube з допомогою Muse

В останні роки, поп і хіп-хоп замінив рок як домінуючий Жанр у Великобританії і США.

Нерівність найбільш яскраво проявляється в чарті синглів - де не одна рок-пісня з'явилася серед топ-40 найбільш продаваних синглів 2017 року.

На ринку альбомів, який спотворює в сторону літніх людей, сім з топ-40 найбільших продавців можна класифікувати як рок-музику, включаючи Ліама Галлахера як ви були і "Бітлз" 50-річної альбому сержанта Пеппера.

Але найбільш великих груп, що вийшли в альтернативної та рок-сцени за останні кілька років, в тому числі, уявіть собі, дракони і двадцять один пілотів, значною мірою відмовилися від електрогітари, замість використання текстур і пропульсивної ритми хіп-хопу.Кращі і найсміливіші цитати Метт Белламі

"Це майже як жанр естетичної, що люди присмокталися, а не тільки в музиці, але і в тому, як вони одягнені і що це за друзі, вони крутилися навколо", - сказав Белламі.

"Я відчуваю, що вік уже підійшов до кінця і що зараз цікавого про музику-це не просто стиль-змішувати але епоха змішування.

"Так ви художник, як Лана Дель Рей на пісню, яка звучить і відчуває, як він встановлений в 1950-х роках, але вона співає про відеоігри.

"Це цікавий час, в епоху змішання і створення чогось, що поза часом і не прив'язані до часу. Вона стає чимось неземним і різних".

Але в той час як творчі можливості сучасної музики бадьорить Муза, політична ситуація надихаючи їх по-різному.

Думала, що зараза був натхненний, спостерігаючи прокатки Новини в Америці, і бачачи, як він під впливом голосів.

"Ми живемо в епоху, коли правда стає менше ефірного часу, ніж мінливості; і це лякає", - сказав Белламі, який нині живе в США.

"Коли ви живете в цьому міхурі, і подивитися, що міхур, найстрашніше, що про це все ви розумієте, що свідомість людей може перебувати під впливом хибної системи переконань або неправильні думки".

Назва пісні з книги Річарда Докінза, який припустив, що думки можуть стати заразними і поширюються подібно вірусу, "незалежно від їхньої точності і істини".

У хорі, Белламі співає, "ви покусали істинно віруюча / тебе вкусив хтось, хто голодніше, ніж ви".

Він сказав, що лірика було посилання на проповідників і вчених мужів, чиї "система переконань є в деякому роді під загрозою".

"Вони-ті, хто голосніше за всіх кричать і висоту".

ПА

Пісня є другим треком з майбутнього восьмого альбому Музи. На відміну від попередніх проектів, група випускає його одна пісня за один раз, замість того, щоб зачати загальної концепції.

"Якщо що, це нагадує мені про те, що це було на самому початку, коли група спочатку починається", - сказав Белламі.

"Ви думаєте, ми повинні зробити цей трек як добре, як це може бути, - потрібно його EP або сингл і бі-сайд. Ти думаєш ще про одному або двох музичних творів, а не завжди думає про 12, 13 пісень".

Зірка сказав, що він сподівається отримати повноцінний спільний альбом до кінця року або навіть в осінній час. Тут ідея в наступному році ми проведемо повну світове турне".Категория: Культура

Музи кажуть, гітари вийшли з моди


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.