Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Дев'ять країн ЄС перевищили норми забруднення повітря


Опубликованно 14.03.2018 04:27

Дев'ять країн ЄС перевищили норми забруднення повітря

Дев'яти країнам-членам ЄС, а саме Чехії, Німеччини, Іспанії, Франції, Італії, Угорщини, Румунії, Словаччини та Великобританії, загрожують санкції за перевищення встановлених граничних рівнів забруднення повітря. Про це повідомила Єврокомісія.

Дане питання буде обговорюватися 30 січня в Брюсселі на нараді міністрів у справах навколишнього середовища.

Комісар ЄС з питань навколишнього середовища Кармену Велла, який скликає нараду, зазначив, що воно дасть можливість цим державам запевнити Брюссель "у якнайшвидшому прийнятті заходів по приведенню екологічної ситуації відповідно до природоохоронного законодавства ЄС".

Також Єврокомісія в п'ятницю, 19 січня, прийняла відповідний План дій. Він являє собою набір конкретних заходів, покликаних допомогти членам союзу в просуванні, моніторингу та дотримання екологічних норм ЄС, які запобігають забрудненню навколишнього середовища.

Раніше повідомлялося, що в Швейцарії запустили перший завод по прямой відкачування CO2 з повітря. Завод забезпечить очистку повітря від приблизно 900 тонн CO2 на рік. Для порівняння: всі вулкани на планеті щорічно викидають в атмосферу близько 200 млн тонн CO2.

Крім того, швейцарський стартап Swiss Alpine Air почав продавати за кордон гірське повітря з Альп.Категория: В мире

Дев'ять країн ЄС перевищили норми забруднення повітря


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.