Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Офіс жерве на відкриття філії в Індії


Опубликованно 14.03.2018 00:27

Офіс жерве на відкриття філії в Індії

Він завоював Європу, перетнули Атлантичний океан і породив великому екрані фільм спін-офф. Тепер офіс-це ще один новий філіал в Індії.

Вернам Хогг стане Уілкінс Чавла в останній міжнародну версію псевдодокументальний ситком Ріккі Жерве.

Жерве, який написав у співавторстві і знявся в оригінальної телевізійної версії Бі-бі-сі, сказав, що він "сподівався на великі рейтинги" для першого шоу азіатське втілення.

"Я завжди схвильований і задоволений, щоб побачити ремейки свою роботу", - прокоментував він. Офіс переробив для французького телебачення Офіс повинен бути перероблений в Ізраїлі

Версія Індії офісі буде обертатися навколо Jagdeep Chaddha, директор паперової компанії в передмісті Нью-Делі.

Він також буде дзеркало британське натхнення в романтичний сюжет за участю молодших менеджерів по продажах і офіс-адміністратор.

Тут представлені 10 різних втілень "один по-перше, бос другого" Девід Брент з усього світу:Великобританія

Жерве зіграв Девід Брент в офісі, нещасний менеджер середньої ланки в Слау на основі папери компанії, чиї спроби мотивувати його робочої сили неминуче зійшов на немає.

Шоу, в якому також знімався Мартін Фріман і Маккензі Крук, побіг по дві серії в 2001 і 2002 роках перед кульмінацією дві Різдвяні знижки в 2003 році.

Жерве воскрес характер його підпису в ряді випадків, оскільки, зокрема, в 2016 фільм Девід Брент: життя на дорозі.Канада

Ісі АРТВ

Девід Брент став Девід Жерве у Квебекській версії Office, яка проходила протягом однієї серії в 2006 році під назвою Ла роботу.

Розташований в передмісті Монреаля в офісах ліс незаконних мігрантів Дженнінгс, французька-мова програми побачив Антуана Везіна грати провідну роль.Чилі

Канал 13

Офіс став Ла-офіс в першій південноамериканської версії шоу, який біг по одній серії в 2008 році.

Луїс Гнекко, зірка, номінована на премію Оскар фантастична жінка, зіграв Девід характер Брент - імені Мануель Серда - поки Вернам Хогг був перейменований Papeles Лосано.Чехія

Жерве жартували про отримання "ще один жирний чек", коли було оголошено, що чеське телебачення готує свою власну версію офісу в 2013 році.

В результаті, називається Kancl, побіг за один сезон в 2014 році і побачив Вацлава РС трейдинг грати Марек Chvala, локальна версія Девід Брент.

Гетті Зображень

Kancl був заснований у Брно, місто, чия любов до Британської комедії з кожним роком демонструє Монті Пайтон-надихнув дурний день ходи.Фінляндія

Сонячні Республіки

Перед оголошенням цього тижня, останньої міжнародної версії Office Konttori Фінляндії, який почав транслюватися в березні минулого року.

Набір в Рийхимяки - будинок на самому високому флагштоку у Фінляндії - шоу з місцевих коміксів самі Хедберг як Пентті Маркканена, офіс-менеджер в Leskisen Paperi.Франція

Канал Плюс

Перша офіційна локалізована версія управління, щоб дістатися до маленького екрану Ле Бюро, який побіг за один сезон в 2006 році.

Набір в Вильпенте, Бізнес-парк на північ від Парижа, шоу Франсуа Berleand грати Жиль Трик, офіс-менеджер в паперовий торговець Cogirep.Німеччина

Каналах prosieben

Штромберг, який почав транслюватися в 2004 році, не офіційна версія офісу. Але шоу в Німеччині вважали досить схожими для Бі-бі-сі, щоб загрожувати судовим позовом.

Був досягнутий компроміс, що побачив Рікі Жерве і Стівен Мерчант отримаєте "натхненний" кредит, що дозволяє показати надалі до 2012 року.

"Я повинен сказати, я був дуже здивований", - пожартував Жерве в 2006 році. "Це не схоже на німців тільки в березні і беруть те, що їм не належить."

Крістоф Марія Хербст зіграв головного персонажа шоу, некомпетентного менеджера страхової компанії.Ізраїль

Так Комедії

"Хто-небудь чув про єврейських артистів?" - пожартував Жерве, коли ізраїльська версія офісу була озвучена в 2010 році.

HaMisrad біг протягом двох сезонів і знімався Двір Бенедек як AVI Мешулам, Регіональний менеджер в Йехуд філії компанії, чиє єврейське ім'я перекладається як папір Офісний.Швеція

Шведському телеканалі tv4

Kontoret, шведської версії офісу, біг протягом двох сезонів між 2012 і 2013, а знімався Хенрік Dorsin як шоу Девід Брент еквівалент.

Персонаж Dorsin, в Ове Сундберг, був геніально знятий з попереднього шоу під назвою Solsidan, в якому він зіграв другорядну роль.

"Він почуває себе добре, щоб вносити щось своє... коли ви працюєте з перевіреною показують, як офіс", - сказав скандинавський актор.США

НБЦ

На сьогоднішній день самої успішної міжнародної версії Office його нагородами адаптації США, яка проходила протягом дев'яти сезонів з 2005 по 2013 роки.

Стів Карелл зіграв Брент еквівалент Майкл Скотт у виробництві NBC, яка тривала і після його відходу в 2011 році.

Джон Красінскі, Дженна Фішер, Рейн Вілсон і грав колег Майкла в Дандер Миффлин в Скрантон, місто, штат Пенсільванія, який розглядає його зв'язок з шоу, як Знак Пошани.

Жерве зробив два виступи на шоу, як Девід Брент. Тут він зустрічався персонаж Стіва Карелла в епізод 2011 семінар.

Кінець посту Ютубі управлінням США

Російська версія офісу була анонсована в 2008 році, але ще до досягнення стадії виробництва.

Неясно також, чи буде Китайська версія Жерве сказав він розробляв у 2010 році зробить його креслярської дошці.Категория: Культура

Офіс жерве на відкриття філії в Індії


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.