Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Каньє Уест вирішує позов на суму 10 млн доларів Ллойда


Опубликованно 13.03.2018 09:48

Каньє Уест вирішує позов на суму 10 млн доларів Ллойда

ПА

Каньє Уест і страховики Ллойда в Лондоні були "дружньо вирішені" свою $10 млн (?7,1 м) позов щодо скасування концертів.

Тур Санкт-Пабло був 21 дати зліва в листопаді 2016 року, коли Захід тягнув залишилися після хвороби.

Ллойд музикант нібито вживав марихуану і відмовився виплачувати, посилаючись на пункт у договорі про вживання алкоголю і наркотиків.

Західна, 40, потім подала в суд на страховика, посилаючись на його лікування в психіатричний центр.

Суддя в Каліфорнії відхилив позов на середу після того, як на прохання адвокатів з обох сторін.

Обидва юриста Заходу і Ллойда відмовилися від коментарів, інші, ніж сказати, це питання було вирішено "полюбовно".'Нестійкий' поведінка

Первісний позов, поданий у серпні 2017 році на Захід і своєї гастрольної компанії - дуже хороший турінг МКП - вся, як Захід вийти з-за його "напруженим, розгубленим і ексцентричну поведінку під час попередніх етапів туру.

Скасування останнього 21 датами прийшли після відмови Заходу в Сакраменто.

Він виконав лише три пісні під час концерту, а потім відправитися на непідготовлену просторікувати, критикуючи Facebook, Джей-Зі і Хілларі Клінтон.

Гетті Зображень

Потім репер провів вісім днів у психоневрологічний центр в Лос-Анджелесі, де було вирішено, він не міг продовжувати турне, позов сказав.

Кілька тижнів після позову Заходу було подано, Ллойда в Лондоні подав зустрічний позов проти компанії, стверджуючи, що зірки для скасування були "не за [його] під контролю" і, отже, відмовивши йому у виплаті страхового відшкодування.

Однак адвокати компанії відмовлено маючи на увазі "використання Заходом марихуани передбачено єдину підставу для відмови у позові" і говорилося про "серйозні порушення" в його історії хвороби.Категория: Культура

Каньє Уест вирішує позов на суму 10 млн доларів Ллойда


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.