Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Новий ракетний пуск в КНДР: Столтенберг звернувся до Кім Чен Ина


Опубликованно 13.03.2018 01:34

Новий ракетний пуск в КНДР: Столтенберг звернувся до Кім Чен Ина

Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг закликав лідера Північної Кореї Кім Чен Ина повернутися до конструктивного діалогу з міжнародним співтовариством. Про це йдеться в заяві генсека альянсу, оприлюдненій після чергового запуску ракети КНДР.

"Я рішуче засуджую нове випробування Північною Кореєю балістичної ракети. Це подальше порушення кількох резолюцій Ради Безпеки ООН, що підриває регіональну і міжнародну безпеку", – йдеться в заяві.

Столтенберг нагадав, що в листопаді він відвідав регіональних партнерів НАТО: Японію і Республіку Корею, і разом вони закликали Північну Корею утриматися від подальших провокацій і відмовитися від своїх ядерних і ракетних програм.

"Я повторюю цей заклик сьогодні. Північна Корея повинна повернутися до справжнього і конструктивного діалогу з міжнародним співтовариством", – заявив Столтенберг.

Раніше Південна Корея повідомила про запуск КНДР балістичної ракети.

З-за дій Північної Кореї Радбез ООН проведе термінове засідання.Категория: В мире

Новий ракетний пуск в КНДР: Столтенберг звернувся до Кім Чен Ина


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.