Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Єлизавета II святкує 65 років на британському престолі


Опубликованно 13.03.2018 01:33

Єлизавета II святкує 65 років на британському престолі

Сьогодні королева Великобританії Єлизавета II відзначає сапфіровий ювілей – рівно 65 років тому вона посіла престол.

Про це повідомляє офіційна Facebook-сторінка королівської сім'ї.

6 лютого 1952 батько королеви помер після важкої хвороби. Престол перейшов до принцесі Єлизаветі, яка в результаті стала королевою Єлизаветою II, взяла на себе всі обов'язки, отримані з новим титулом.

Нагадаємо, раніше ми писали, що королева зробила цікаве визнання. Виявляється, носити масивну королівську корону не так вже й легко: "В ній практично неможливо прочитати мова, так як опустити голову вниз дуже важко. Більш того, можна легко зламати шию," – поскаржилася королева Єлизавета II.

Єлизавета II також додала, що незважаючи на те, що існують такі недоліки, вони не применшують важливості корони, як головного атрибута британського монарха.

Також нещодавно в Букінгемському палаці відбувся незвичайний скандал: королева Єлизавета II звільнила постачальника спідньої білизни. Майстер по корсетам і нижньої білизни працювала з королівською родиною протягом 57 років.

Принцеса Шарлотта – копія прабабусі: порівнюємо портрети Єлизавети II з її правнучкою.Категория: В мире

Єлизавета II святкує 65 років на британському престолі


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.