Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

У МЗС України з гумором поставилися до ультиматуму Угорщини


Опубликованно 13.03.2018 01:33

У МЗС України з гумором поставилися до ультиматуму Угорщини

У МЗС України з гумором відреагував на ультиматум Угорщини за українським законом про освіту та на відмову угорської меншини від консультацій з питання мови освіти. Свою реакцію заступник глави МЗС України Василь Боднар написав на своїй сторінці в соціальній мережі.

"Мабуть, угорці не помітили День Валентина: то глава їх МЗС ультиматуми, як мантру, повторює (хоча чітко домовилися, що робити), то угорська меншина свідомо ігнорує МОН (хоча самі вимагали консультацій). Хтось зурочив? Треба буде знімати", – написав заступник глави МЗС України.

Як повідомлялося, на цьому тижні Угорщина висунула умови для початку діалогу з Україною щодо мови освіти.

За словами глави угорського МЗС Петер Сійярто, щоб його країна зняла вето на комісії Україна-НАТО, Київ повинен "утримуватися від початку реалізації Закону (про освіту), Поки не буде згоди про погодження кожної деталі законодавства з національними меншинами". На думку міністра, Київ повинен прийняти рішення про зупинення дії закону.

Сьогодні, 14 лютого, були заплановані консультації представників Міністерства освіти України і угорської національної меншини. Однак представники угорської меншини повідомили, що не будуть брати участь у консультаціях щодо мови освіти.

Нагадаємо, Угорщина вже вдруге заблокувала проведення засідання Комісії Україна-НАТО на міністерському рівні із-за претензій до мовної статті українського закону про освіту.

Будапешт вважає, що норма закону щодо державної мови освіти в Україні порушує права угорської меншини. Київ ці звинувачення заперечує.

7 лютого в Міністерстві закордонних справ України повідомили про узгодження ключових питань з представниками Угорщини, в тому числі і шляхів врегулювання мовного питання. У той же час в Мзс Угорщини заперечують це.Категория: В мире

У МЗС України з гумором поставилися до ультиматуму Угорщини


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.