Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Бойовики ИГИЛ відбили у Асада сирійське місто


Опубликованно 12.03.2018 00:00

Бойовики ИГИЛ відбили у Асада сирійське місто

Бойовики екстремістського угрупування "Ісламська держава" після запеклого бою з сирійськими урядовими силами відбили місто Абу-Камаль недалеко від кордону з Іраком.

Як повідомляє "Радіо Свобода", про це заявили в Сирійській групі спостереження за правами людини, що працює в Лондоні, але має інформаторів на місцях подій в Сирії.

За інформацією активістів, поки сирійські урядові війська та їх союзники перебувають на відстані кілометра-двох від межі міста. Сирійська урядова армія оголошувала про звільнення Абу-Камаль 9 листопада, але бойовики "Ісламської держави", що відступили з міста, перейшли в контрнаступ.

Влада Сирії поки не коментували цих заяв. Інші сирійські опозиційні активісти стверджують також, що "Ісламська держава" знову захопило і місто Аль-Каїм в Іраку, недалеко від Абу-Камаля з іракської сторони кордону, який війська Іраку звільнили на початку листопада.

Як сообщаось, 8 листопада сирійська урядова армія і її союзники оточили місто Абу-Кемаль і почали наступ.Категория: В мире

Бойовики ИГИЛ відбили у Асада сирійське місто


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.