Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

США і Канада зібралися озброїти України: що думають про це в МЗС РФ


Опубликованно 11.03.2018 10:47

США і Канада зібралися озброїти України: що думають про це в МЗС РФ

Спікер МЗС РФ Марія Захарова вважає, що США і Канада намагаються знайти будь-який привід для постачань Україні летального зброї, як, наприклад, заява Держдепу про ракетних і артобстрелах Росією мирних селищ на Донбасі. Так вона прокоментувала наміри канадців і американців озброїти українську армію, повідомляє прес-служба російського відомства.

Вона нагадала про те, що США вже давно надають Україні озброєння.

"У Вашингтоні, Оттаві і явно прагнуть знайти привід для початку масованих поставок на Україну смертоносних видів озброєнь. Влада Канади вже публічно оголосили, що готові видавати своїм компаніям ліцензії на такі торгові операції, не особливо замислюючись про наслідки. А американські концерни, зокрема, виробник ручних гранатометів "Ейртронік Ю-ЕС-ЕЙ", як нещодавно з'ясувалося, вже щосили постачають Україні зброя, кулуарно отримуючи згоду Держдепартаменту і Пентагону, хоча США офіційно заявляють, що остаточних рішень з цього приводу немає", – заявила Захарова.

Представник МЗС РФ вважає, що канадське і американське озброєння нібито підштовхне Київ "на нові військові авантюри".

Як повідомлялося, 13 грудня в парламенті Канади затвердили документ щодо летального зброї для України. Канадські політики мотивують це тим, що потрібно підвищити можливості української армії в протистоянні з Росією.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп 12 грудня підписав оборонний бюджет на 2018-й фінансовий рік. Він передбачає надання Україні 350 млн дол. військової допомоги.Категория: В мире

США і Канада зібралися озброїти України: що думають про це в МЗС РФ


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.