Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Як мистецтво може поліпшити щоденних поїздок


Опубликованно 14.02.2018 22:54

Як мистецтво може поліпшити щоденних поїздок

Коли Поперечка відкриється пізніше в цьому році він буде змінюватися, як сотні тисяч поїздки проводяться щорічно через Лондон. Це найбільший проект цивільного Європи машинобудування, призначених для зміни швидко і ефективно людей. Але мистецтво та архітектура комплексу - офіційно зараз лінія Елізабет - теж радують око?

Шанталь Йоффе вважає себе приватною особою, а її новий твір буде великим і демонстративно громадськості. Вона одна з тих художників, обраних Поперечка, щоб забезпечити частини інтегровані в семи з 10 великих нових станцій в Лондон.

Для Уайтчепела, вона проектує 20 зображень людей в сміливий виріз стиль. Кожен буде приблизно два метри на три і розташований позаду лавки, на підземних платформах нової лінії.

Що рідкість для громадського мистецтва полягає в тому, що її образи не реферати або VIP-персон, але й звичайних людей Уайтчепела. Це коли бідному районі давно віддають перевагу мігрантам, хоча начебто багато Лондона це швидко змінюється.

Поперечка Лтд

Але Бангладешського спільноти, які приїхали у великій кількості на початку 1970-х років, тут процвітає і це одна з речей Іоффе хотів відсвяткувати.

"Це красиві і різноманітні місця і такі символи, які ви бачите на вулиці. Зображення будуть зроблені з дуже тонкого металу, але я сподіваюся, що вони будуть відчувати себе майже як папір вирізами, яка, як я працював на них".

Спочатку вона зробила її дослідження у жвавому вуличному ринку відразу за межами станції.

"Але незабаром я зрозумів, що це насправді дуже людно і розуму для прийняття фотографії. Так що в основному я ходив по неділях, коли ринок не відкрито. Я часто був з моєю дочкою, який був блискучим вказуючи на певну людину або місце.

"Я не ставив перед собою мету відтворити окремі особи або фігури - хоча я визнаю, що я зробив черпати натхнення з народної взуття. Є щось інтимне і вразливий про те, що люди мають на своїх ногах, особливо якщо це босоніжки.

Поперечка Лтд

"Я працюю з правильною камери, а мені потрібно повернутися в студію і роздрукувати якісні знімки. Але ж ми всі зараз в оточенні людей, нескінченні селфи на свої телефони, ніхто не мав, що я роблю.

"Я хотів масиву різних людей, але особливо цікаво робити Азіатського голові-хустки, тому що вони працюють так добре в образ. І вони мають реальну Ехо завіси в мистецтві Відродження: завжди формальний розгляд як ти місце в голові-шарф".

Іоффе каже, що вона ніколи перш ніж оприлюднюються мистецтва.

"Таким чином, я провів багато часу в Британському музеї, дивлячись на чудові скульптури та малюнки від греків або від стародавнього Єгипту - я хотів подивитися, як вони оброблені зображення для робочого столу. Це великий стрибок від показу у невеличкій галереї.

Поперечка Лтд

"Я дуже добре знаю, що люди можуть дивитися на цю роботу кілька десятиліть. Але це зробило мене ще більш впевненим у цьому маленькому куточку нової лінії повинна бути затишною і домашньої. Я не хочу великий і промисловий".

Людина, яка з 2008 року був змушений переживати всі елементи поперечки конструкція станції, великих і малих, є начальник управління архітектури Джуліан Робінсон.

"З архітектурної точки зору це був величезний проект. Існує 10 великих нових станцій на лінії Елізабет - і ось, перш ніж говорити про віддалених місцях, де ми зробили невеликі зміни у вже існуючі сайти.

"Як правило, мають більш або менш стандартний підхід до новим платформам. Але елементи дизайну пасажири стикаються з купівлею квитка або на шляху вниз до рівня платформи буде більше змінної. Це був еволюційний і прагматичним процесом.

Поперечка Лтд

"Гарним прикладом є архітектура на Тоттенхем-корт-Роуд. Там будуть два дуже різних виходів, один з яких абсолютно новий, на Дін-Стріт кінці сайту. Ми створили натякає на це Сохо і медіа-землі.

"Вона була трохи темніше, і ми були більше театральні у нашому освітленні. Але ці тонкі архітектурні інтерпретації площа - ми не хотіли нічого буквального.

"Використання матеріалів на рівні платформи часто є результатом космічної інженерії дав нам. Або ви могли б простежити, що ще й сказати масу конструкції визначається довжина поїзда і число людей, які будуть на ньому.

"На платформи ми використовували жорсткий-носити такі елементи, як бетон і скло і нержавіюча сталь.

Поперечка Лтд

"Ми уклали баланс між мати дуже чітку лінію ідентичності в архітектурному плані - що історично певної частини лондонського метро також було - і мати різний характер для кожної станції. Ось чому твори введені в експлуатацію на станціях важливі".

У кінцевому рахунку, Робінсон зіткнувся з такою ж проблемою, дизайн, як Йоффе, хоча масштаб зовсім інший. Ще він ділиться своїми смачно впливу, як Лондон буде виглядати в майбутньому.

"Це одна з причин, чому я роблю цю роботу. Є дуже мало ви робите в ці дні, що ви можете сказати справжнього громадянського значення, з точки зору створення інфраструктури.

"Звичайно, коли ми відкриті, сподіваюся, люди будуть захоплюватися, що ми побудували. Але перш за все я хочу, щоб вони думаю, що станції працюють в якості станцій. І тепер я сподіваюся, що люди будуть думати те ж саме".

Поперечка відкривається в три етапи, починаючи з грудня 2018 року.Категория: Культура

Як мистецтво може поліпшити щоденних поїздок


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.