Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

В ЄС жорстко відповіли на загрози Трампа ввести торгові обмеження


Опубликованно 14.02.2018 22:38

В ЄС жорстко відповіли на загрози Трампа ввести торгові обмеження

Євросоюз готовий швидко і належним чином реагувати, якщо США приймуть заходи по обмеженню експорту до країн ЄС. Про це заявив представник Єврокомісії Маргаритис Схинас.

"Для нас торговельна політика – це не гра з нульовою сумою, тут мова йде не про переможців і переможених. Ми вважаємо, що торгівля повинна бути відкритою і чесною і діяти в рамках законодавчого поля. ЄС готовий реагувати швидко і відповідним чином у разі, якщо наш експорт потрапить під які-небудь обмеження з боку США", – сказав Схинас.

Президент США Дональда Трампа в неділю заявив, що торговельна політика ЄС була "несправедливою", проте не став уточнювати, в чому саме це проявлялося.

Трамп зазначив, що "проблеми з ЄС можуть перетворитися в щось набагато більше з цієї точки зору, з точки зору торгівлі".

Як відомо після обрання Дональда Трампа президентом США канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що укладення угоди про Трансатлантичну торговельне та інвестиційне партнерство (TTIP) між ЄС і США неможливо на даному етапі. Трамп під час виборчої компанії виступав проти підписання угоди.

Нагадаємо, 26 січня США розширили список санкцій проти Росії через ситуацію в Україні, додавши в нього 21 фізична особа і 12 організацій.

Обмеження торкнулися десятьох функціонерів т. н."Л/ДНР", серед них – як громадяни України, так і Росії. Крім того, в санкційний список потрапили: заступник міністра енергетики Росії Андрій Черезов, директор департаменту Міністерства енергетики Євген Грабчак і глава компанії Технопромекспорт Сергій Топор-Гилка. Ці особи пов'язані з поставками німецьких турбін Siemens в окупований Крим в обхід санкцій Євросоюзу.

У свою чергу, в РФ розкритикували нові заходи Вашингтона. Так, голова комітету Держдуми Росії з міжнародних відносин Леонід Слуцький вважає це деструктивним кроком, збільшує ситуацію в російсько-американських відносинах.Категория: В мире

В ЄС жорстко відповіли на загрози Трампа ввести торгові обмеження


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.