Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Суд над Януковичем вивчив заяву Путіна про прохання екс-гаранта ввести війська


Опубликованно 14.02.2018 20:40

Суд над Януковичем вивчив заяву Путіна про прохання екс-гаранта ввести війська

Оболонський суд Києва долучив до справи про держзраду колишнього українського президента Віктора Януковича фрагмент інтерв'ю з президентом РФ Володимиром Путіним, де російський лідер стверджує, що він ввів війська в Україну на прохання екс-гаранта.

На сьогоднішньому засіданні суду були переглянутий фрагмент інтерв'ю, де Путін підтвердив, що саме "легітимний і діючий президент" Янукович попросив його ввести війська на українську землю.

У свою чергу адвокат екс-гаранта Ігор Ляшенко опротестував намір суду долучити видеоулики до справи.

"Невідомо, яким чином було отримано це доказ, і є сумніви з приводу того, ким є ця особа", – заявив адвокат.

Головуючий суддя запропонував призначити експертизу запису, проте адвокат не наполягав на ній.

Нагадаємо, у вересні експертиза дала несподіваний висновок по справі екс-гаранта і визнала, що Янукович не закликав до війни. Лінгвістична експертиза визначила, що у висловлюваннях Віктора Януковича і в листі до Путіна немає сепаратизму або призову до агресивної війни проти України.

Сам же підозрюваний ще в 2016 році зізнався, коли і навіщо звернувся до Путіна. За його словами, він навіть не намагався перешкодити анексії Криму.

Як відомо, Янукович обвинувачується у державній зраді, пособництві представникам влади РФ, в умисні дії, вчинені з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією веденні агресивної війни, тобто злочини, передбачені ч. 1 ст. 111, ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 110, ч. 2 ст. 437 Кримінального кодексу України.Категория: В мире

Суд над Януковичем вивчив заяву Путіна про прохання екс-гаранта ввести війська


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.