Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

"У нас хороший діалог з Трампом": Порошенко дав обнадійливий прогноз по відносинам з США


Опубликованно 14.02.2018 20:40

Президент Петро Порошенко зазначив, що відносини України і США складаються добре, що і підтвердила минула зустріч з американським лідером Дональдом Трампом. Про це він сказав на полях Всесвітнього економічного форуму в Давосі під час дискусії на тему "Центральна і Східна Європа: новий порядок денний для континенту?".

Модератор дискусії сказав президенту України, що у нього є можливість для надсилання Трампу, але що Порошенко відповів: "Все буде добре", після чого всі розсміялися.

"Я думаю, що все буде добре. У України дуже хороший діалог з Трампом. У нас була зустріч і переговори. І ми отримали зброю. У нас є дуже хороша підтримка з боку Конгресу і нам потрібно залишатися великими оптимістами", – сказав Порошенко.

Крім того, президент пояснив, що для нього важливіше за все в Євросоюзі.

"Коли мене починаючи з 2014 року питали, що найбільше потрібно Україні від ЄС – зброя, гроші або радники – я відповів, що найголовніше для нас – це єдність Європейського Союзу. Якщо ЄС буде роз'єднано, це послабить не тільки Європу, але і весь демократичний світ", – додав глава держави.

Як повідомлялося, в рамках цієї дискусії Порошенко у Давосі озвучив пропозицію по боротьбі з Росією. Він назвав кроки, які повинні зробити європейські країни, щоб не стати жертвами російської агресії.Категория: В мире

"У нас хороший діалог з Трампом": Порошенко дав обнадійливий прогноз по відносинам з США


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.