Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Міжнародний трибунал засудив сербського генерала до довічного ув'язнення за геноцид


Опубликованно 13.02.2018 21:22

Міжнародний трибунал засудив сербського генерала до довічного ув'язнення за геноцид

Міжнародний трибунал у Гаазі засудив сербського генерала Ратко Младіча до довічного ув'язнення за геноцид, злочини проти людства і військові злочини.

Трансляцію засідання веде Ruptly.

Адвокати посилалися на поганий стан здоров'я обвинуваченого, проте суд відмовився призначати інше покарання.

Младича звинувачували за 11 пунктами: за облогу Сараєва з 1992 по 1996 роки і за вбивство восьми тисяч мусульман у Сребрениці в 1995 році. СТорона звинувачення наполягала на довічному ув'язненні. Це максимальне покарання, яке може призначити Трибунал.

На суді генерал неодноразово відкидав висунуті проти нього звинувачення. Під час оголошення вироку, суд відмовився зупинитися із-за поганого самопочуття Младича. Після цього генерал почав голосно протестувати і був виведений із залу. Йому дали можливість спостерігати процес по телевізору.

Нагадаємо, нещодавно Міжнародний суд ООН в Гаазі відмовився задовольнити позовні вимоги України щодо тимчасових заходів проти Росії за спонсорування тероризму. Раніше 16 січня Міністерство закордонних справ України подало позов щодо порушення Росією Конвенції ООН з протидії фінансуванню тероризму та Конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації в Міжнародний суд ООН в Гаазі.

Також Міжнародний арбітражний суд у Гаазі почав розгляд заяви "Нафтогазу України" до Російської Федерації щодо компенсації за активи, втрачені в результаті анексії Криму.Категория: В мире

Міжнародний трибунал засудив сербського генерала до довічного ув'язнення за геноцид


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.