Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Путіну пора відповісти: в Польщі зробили заяву по Смоленській катастрофі


Опубликованно 13.02.2018 19:30

Путіну пора відповісти: в Польщі зробили заяву по Смоленській катастрофі

Міністр оборони Польщі Антоні Мацеревич заявив, що Росія несе відповідальність за авіакатастрофу під Смоленськом, яка вбила польського президента в 2010 році. Про це передає "Польське радіо".

Також за словами Мацеревича, президентський літак Польщі, який розбився близько західноруського міста Смоленська 10 квітня 2010 року, був знищений "двома вибухами".

Заява Мацеревич зробив після того, як під час прес-конференції 14 грудня 2017 року президент Росії Володимир Путін не заперечував попередні польські припущення про те, що президентський літак, імовірно, був знищений вибухом в повітрі.

Також Путін припустив, що "політичні інсинуації" можуть ще більше ускладнити російсько-польські відносини.

"З вуст лідера країна, яка несе відповідальність за Смоленську трагедію, такі слова дійсно шокують. Путін повинен володіти мужністю, щоб взяти на себе відповідальність за те, що сталося", – сказав міністр оборони Польщі.

Раніше в МЗС Польщі також жорстко відповіли на заяву Путіна по Смоленській катастрофі

Нагадаємо, міністр оборони Польщі Антоні Мацеревич заявив, що Смоленська катастрофа не була випадковістю, і пообіцяв навесні представити звіт експертів.

10 квітня 2010 року неподалік від аеродрому "Північний" біля Смоленська розбився літак Ту-154 з президентом Польщі Лехом Качинським на борту.

У катастрофі загинуло 96 осіб. Польська делегація прямувала на заходи з нагоди 70-ої річниці Катинського злочину.Категория: В мире

Путіну пора відповісти: в Польщі зробили заяву по Смоленській катастрофі


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.